Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan lehet Sinkát szerezni?

Honnan lehet Sinkát szerezni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem elismert fajta de nekem nagyon tetszenek és nem tudom honnan lehet egy sinkám hogy van-e ahol lehet venni.

2020. ápr. 4. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Figyu, tenyésztőt nem találsz, mert nem elismert, mint írtad is.

Én a helyedben jófogáson nézelődnék. Mégpedig azért, mert ott juhászok hirdetnek dolgozó sinkákat.

Vagy érdeklődj juhászoktól!


Tudom, hogy nagyon gáz a jófogást ajánlani, de tényleg dolgozó sinkákat hirdetnek. Még azt is szokták írni, hogy marhához (erősebb, fogósabb), vagy juhhoz jó-e a kutya.



De te mit tudnál nyújtani a kutyának? Nekem mudim van juhásztól. Az első 6 évben meg se állt a kutya! És én se vele. Komolyan foglalkozni kell vele.

2020. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindenképpen sokat tudnék vele foglalkozni. Mint szellemi és fizikai lefárasztásban. Futni szeretek csak kéne egy társ aki velem tart és nem csak futáshoz hanem mindenhez. Az egész életemhez és saját kutyám nem volt az igaz de a családdal közösen volt kutya de én borzasztóan sokat megtennék hogy teljes élete legyen. Először a Mudi jött szóba de utána rátaláltam a Sinkára és az mégjobban tetszik
2020. ápr. 4. 22:30
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Keresgélj. Akár menj el pár helyre, ha feloldják a korlátozást. Addig kereshetsz magyar kutyás fórumot a neten akár.
2020. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt is vedd számításba, hogy kölyökkel még nem futhatsz, meg kell várnod, hogy kifejlődjőn remdesen a csontozata, ne sérüljenek az ízületei. Fokozatosan kell terhelni. Ha már egyből kezdeni akarod vele az edzést, keresgélj menhelyen is, legalább 1 éves kutyát.
2020. ápr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Kutyát csak tenyésztőtől érdemes.
2020. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Apróhirdetésben nem fogsz már nagyon állatot találni, jófogáson már egy jó ideje csak tenyésztők hirdethetnek. Inkább próbálj ismeretséget keresni valami tanyáról ahol foglalkoznak haszonállatokkal, mármint azok terelésével. Így tudnál hatékonyan keresni. Ha viszont a könyebb utat választanád akkor vegyél pumit vagy mudit.
2020. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez nem igaz (sajnos). Tele van a jófogás fajtajellegű kutyával.
2020. ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Már látom, valahogy úgy tűnik hogy ez a szaporítás ellenes dolog nem épp úgy sült el ahogy tervezték. Szörnyű.
2020. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A sinkának terelés kell! Jó dolog a futá, a biciklizés, az agility, engedelmes és egyebek, de első sorban ennek a fajtának a terelésre van szüksége! Ahogy egy jó malinois nem lesz kiegyensúlyozott, ha nincs heti rendszerességű őv foglalkozása! Ezt meg dogod tudni adni neki rendszeresen?
2020. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!