Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kiskutyámnak?

Mi baja lehet a kiskutyámnak?

Figyelt kérdés

Tegnap este belázasodott 39,6° láza volt.

Azonnal beszeltem az állatorvossal és azt mondta egy félszem Algopyrint adjak neki.

Ma kellett menjünk a dokihoz és azt mondta a kutyusnak semmi baja.

11 hetes és az oltásokat is megkapta.

Sokat iszik és alszik, egyszer egyszer játszik de amikor járkál mintha szédülne.

Enni is eszik rendesen. :(

Legtöbbször bágyadt!

Segítsetek!


2020. ápr. 6. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Vidd máshoz!

Egy kis hőemelkedés, bágyadtság normális oltás után. De ezt durvábbnak gondolom.

2020. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Már csak azért is, hogy megnyugodhass.
2020. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
76%
Szerintem is vidd el egy másik orvoshoz, biztos, ami biztos.Hála az égnek a mi kutyánk nem szokott beteg lenni, de volt olyan, hogy (oltás után ha jól emlékszem) után bágyadt volt, erőtlen. Mi is elvittük a dokihoz, már csak a mi lelki békénk érdekében is.
2020. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák átlag testhője 39 C fok is lehet. A 39,6 inkább hőemelkedés, mint lázas állapot. Az, hogy sokat iszik és alszik, az még teljesen normális, hiszen ő még egy kisgyerek. Enni, inni, aludni, kicsit játszani, ez az ő jelenlegi dolga. Ami a nem tetsző a dologban, az a szédelgés és a bágyadtság. Nézesd meg még egyszer a doktorral.
2020. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Humán gyógyszer nem adható a kutyának, nekem hihetetlen, hogy ezt orvos ajánlotta.
2020. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám ivartalanított, szuka, már 13 éves, 3 éve pajzsmirigybeteg, szívbeteg, plusz még vizelet visszatartási problémái is adódtak. Mindezekre humán gyógyszereket szed, teljesen jól van, vidám, jó étvágyú, tevékeny, semmi gondunk.
2020. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!