Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egy "egy gazdás"...

Milyen egy "egy gazdás" kutya? Sokszor olvasok ilyen kifejezést itt, de sokszor másmilyen értelemben használják

Figyelt kérdés

Amiket találtam


1., Gazdához hűséges, ragaszkodó, idegenekkel szemben tartózkodó, nem áll le bárkivel haverkodni


2., Csak egyetlen egy embert fogad el gazdájaként, rá hallgat, csak ő parancsolhat neki, őt mindig figyeli


3., Életében egy gazda létezik, ha ő meghal vagy elhagyja soha többé nem lesz önmaga


4., Az összes együtt?


2020. ápr. 7. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
2,3
2020. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csivaváim vannak, egygazdásak. A többi embert az utcán semmibe veszik, nem hagyják magukat mindenkinek simogatni, tartózkodóak. Ismerősöknek örülnek, de nem hallgatnak rájuk, hiába hívják a nevükön. Nekem első szóra futnak. Nagyon ragaszkodóak, soha eszükbe nem jutott elszökni. Más emberrel semmilyen körülmény között nem mennének el (önszántukból) .



Ellentétben hozzám sokszor jött már oda ismeretlen vizsla vagy labrador, hogy simogassam. Ha akarom, még haza is jön velem, annyira barátságosak mindenkivel. Az egygazdás kutyák bizalmatlanok. Idegen embert mondhatni leszarják, a gazda viszont az isten.

2020. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kuvaszunk van, egy gazdás. Szereti azokat, akiket kölykök kora óta ismer. Hajlandó barátkozni idegenekkel. Rajong a családtagokért. De az én szavam a szent. Rám mindig hallgat,férjemre néha kicsit nagyot hall. Nála ezt jelenti
2020. ápr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!