Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideiglenes befogadásra vállalk...

Ideiglenes befogadásra vállalkozott a lányom 5 napja, távoli menhelyről. Soha nem volt kutyánk. A kutya szinte nem eszik, nem iszik, nem beszél, depis, hullik a szőre. Nála fog meghalni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
a kutya nem beszél amúgy sem
2020. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Az állatorvos mit mondott?
2020. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Az állatorvos mit mond?
2020. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy majd helyrejön, ez normális.
2020. ápr. 7. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

5 nap még nagyon rövid idő, és szép dolog a lányodtól, hogy bevállalt egy ilyen feladatot.

Az nem baj, hogy nem beszél, az sem, hogy nem ugat.

Ha az orvos szerint nincs olyan jellegű egészségi gondja, ami az étvágyára bevolyással lenne, akkor emiatt nem kell aggódni, majd eszik, ha éhes. Víz mindig legyen kint neki, férjen hozzá. Lehet, hogy iszik, de csak "titokban". Ha pisil, akkor inni is szokott.

A szőrhullás nem tudom, milyen mértékű, illetve milyen a bundája. Most esedékes a téli bunda leváltása, én már egy fél kutyát kifésültem az enyémből, de biztosan lesz még.

2020. ápr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

A menhelynek szóltatok már? Ahol önkénteskedem ott is előfordult már hasonló, bizonyos okokból idihez ment egy család és csak későn, egy hét után szóltak, hogy a mami bágyadt. Azonnal orvoshoz lett véve, de sajnos már későn, pedig ha nem sumákolják el, meggyógyulhatott volna és természetesen a meni állta volna a költségeket(szerencsére jobb helyzetben van)


A helyedbe megnézetném egy másik orvossal is, sajnos hiába a diploma, sokaknak nincs meg a megfelelő felszerelésük, de még gyorstesztjeik sincsenek, amivel ki lehetne szűrni a betegségeket.


Lehet babézia vagy lyme is akár (meg bármi más), de az is előfordulhat, hogy ő valóban ilyen természet.

2020. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem fura neki még az új hely és fél.
2020. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!