Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sixfeet vélemény?

Sixfeet vélemény?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül, mennyire éri meg stb...

2020. ápr. 7. 23:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tapasztalatom vele, most hogy említetted, megkerestem.


A kutyasütit mindenesetre nem tartom jó üzletnek, őszintén nem értem miért olyan büszkék rá hogy húsmentes és tulajdonképpen zab és alma az egész. Mondjuk a hörcsögömnek még odaadnám. Bár összetevőkről semmit nem láttam. Ez nem túl bizalomgerjesztő.


Nincs valami komplex üzleti tervük, szóval ehhez igazán összedobhattak volna egy weboldalt, rendes megrendelő űrlappal, fényképekkel stb


Az viszont tetszik hogy próbálnak adományokat gyűjteni, egy tipikusan olyan felszerelésből amit valószínűleg nem használsz rongyosra.


Én nem rendelnék innen, árak se nagyon vannak feltüntetve de ha te szeretnéd akkor rendelj onnan. Mindenesetre légy elővigyázatos

2020. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!