Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy őrző-védő...

Mennyibe kerül egy őrző-védő kiképzés?

Figyelt kérdés
2 pit bullom van. Egy 7hónapos és egy 4éves nincsenek kiképezve az alap parancsokra. (Pl:ül, fekszik,) és se oviba se iskolába nem jártak attól függetlenül én elvihetem őket Őrző-védő kiképzésre? Mennyibe kerülne?
2020. ápr. 9. 10:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Keress bevalt trenert vagy csoportot feketen megoldjak vagy szívessegből ....
2020. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
Csak egyéni kiképzőt kereshetsz így. Az ár pedig annyi, amennyit elkér kiképző. 5 ezer alatt alkalmanként tuti nincs .
2020. ápr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Pitbullnak nem javasolt az őrző-védő képzés... Vegyél őrző-védő fajtát erre a célra.

Semmilyen kutyának sem javasolt az őrző-védő képzés, ha még alapdolgokat sem tudnak.

2020. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Miaz hogy annyit nem tudnak hogy ül-fekszik?,őrző védőhöz már nagyon magas szinten kell lennie a kutya-gazda kapcsolatának,100%behívhatóság,rengeteg parancs,bízik a gazdában...ez nem úgyvan hogy jajj,de szuper lenne őrző védőzni a kutyámmal,és egyébként is az heti 3alkalmas kiképzés,minimum 3éven keresztül,és egy kiképzés 5000ft...ez nem úgyvan hogy odamegyek,adok egy 500-ast azt egy hét után őrző védő lesz a kutyám......
2020. ápr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A pénz az megvan rá. Az alap parancsokra nincsennek kiképezve, a támadj, hozd ide, kapd el ezeket tudja most nem tudom hogy ezek alapok-e de ha azok félre írtam mert jopár ilyet tudnak. Meg persze ha hívom oda jönnek hozzám.

A 4 éves idegenekkel szembe nem kedves morog mint az állat és támad is ha kell. A kicsi meg túl jó természetű. Azt akarom hogy ő is támadjon.

2020. ápr. 9. 13:27
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Azaz tönkretettél két normális kutyát, és pont olyanná tetted őket, ami miatt az emberek többsége előítélettel áll a fajtához. Gratula!
2020. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A 4 éves alapból olyan. Na meg én nem talp nyaló kis kutyuskákat akarok.
2020. ápr. 9. 15:14
 8/24 A kérdező kommentje:
Az emberek többsége arra megy hogy "jajj de kis cuki legyen" na én pont azért szeretem ezt a fajtát mert ilyesztőek. Meg az ilyenek akik azért tartanak kutyát mert cuki rettegjenek az enyéimtől.
2020. ápr. 9. 15:17
 9/24 A kérdező kommentje:

No meg kedves utolsó a 4 évest azért fogadtam be mert ki akarták dobni vagy agyonverni mert nem akartak kutyát ezért én elhoztam.


A másikat meg senki nem vitte el a tenyésztőtől mert "nem izmos, és túl kicsi" ő volt a leg kissebb az alomba na én elhoztam őt a tenyésztő megnézte és majdnem elájult mert ő lett a legszebb.

2020. ápr. 9. 15:19
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert valaki azért tart kutyát mert cuki, miért szeretnéd, hogy rettegjenek a tieidtől?


A téves elképzeléseddel ellentétben a kutyát ezeken a foglalkozasokon nem az állandó, ok nėlküli támadásra tanitják hanem a zsákmányszerző ösztönét kihasználva a játékos tárgyszerzés, zsákmányolás fejlesztése a cél. A kiképzés lényege a kutya kontroltálhatóságának, irányithatóságának nagyfokú fejlesztése felfokozott ingerállapotban is. A képzés során a kutya és gázdája együtt tanulja meg a helyes helyzet felmerését, és az arra adható lehető legkorrektebb válasz reakciókat.

2020. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!