Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Rotim 3 hónapos korában...

BlacktigerXXX kérdése:

A Rotim 3 hónapos korában megrágja a disznó csontot. ( Azt hiszem lapocka) :D Baja nem lesz ugye?

Figyelt kérdés
Szóval vettem neki csontot, keménynek tűnt, de elbánt a felével. :)
2010. júl. 26. 23:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Marhalábszárcsont, vagy bivalylábszár. Az nem fog olyan könnyen menni neki:)


A tápra meg meg KELL rászoktatni, csak a hülyék szerint.

A csirkecsontól meg semmi baja sem lesz egy kutyának, max ha ha nem képes rendesen megrágni.(pl. nagyon mohó)

2010. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Gumicsontot is vehetsz neki. Csirkecsontot minden állatorvos tiltja a kis állatoknak, mert szilánkosan hasad. Tömör füstölt csont pl. még az idősebb kutyáknak is kedvenc rágcsálnivalója.
2010. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Persze én meg szerettem az édességet akkor azzal tömtek csak mert én azt akartam, mi? A kutyára neked kell vigyázni és nem hinném hogy túzottan szükséges lenne neki fél liter meggyes joghurt meg kifli csak mert szereti. Te úgy pattogsz ahogy ő akarja? Ha legközelebb egy tortát akar akkor azt adod neki? -.-" És nem kéne egy gyerekkel összehasonlítani a kutyát mert a gyereknek változatos étrendre van szüksége, a kutyának viszont egyoldalúra. Mert ő nem ember. Ha váltohgatod a kajáját akkor hasmensée lesz meg miunden baja. a tápban tökéletesen benne van minden. Szóval bocs hogy beleszóltam de nézzél már utána milyen állatot tartasz!

Na mindegy.

2010. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A csontnál csak az lehet a gond, amit meg tud enni, egy idő után vagy kihányja, mert túl sok már neki és nem tudja megemészteni, vagy beszorul a széklet. Az már komolyabb gond. Inkább olyan csontot adjál, amit kevésbé tud megenni, csak rágcsálni tudja.
2010. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Akiteki ***** válasza:
Azért vigyázz a sok csonttal, mert csúnya szorulás lehet belőle. Figyeld a székletét. Ha nincs gond, akkor egészségére.
2010. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
széklettel no problem. :D meglestem. Perverz dolog ez... :) azóta már 6x evett is, persze nem csontot. a marhalábszár meg kifogott rajta, köszönöm a tippeket.
2010. júl. 28. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!