Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viszi el a kutyám...

Miért viszi el a kutyám mindig a papucsomat a fekhelyére?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok otthon,ha otthon vagyok,mindegy. Fogja és viszi majd mellé fekszik.
2020. ápr. 9. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert hagyod. Tiltsd le róla.
2020. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Enyém is csinálja, ha nem rágja meg nincs vele semmi gond. Feltehetőleg azért csinálják, mert hiányzik neki, hogy nem vagy otthon, a lábadon van a legtöbb szagod, amit értelemszerűen a papucs vesz át. Illetve ha összetettebben tud gondolkodni a kutyád, akkor azért is csinálhatja, mert összeköti az elmeneteledet azzal, hogy belebújsz más cipőbe, így a papucselhordás az annak is lehet az általa vélt megakadályozása, hogyha elteszi, akkor nem mész el otthonról.


Nálunk például mikor tudja, hogy hánykor megyek dolgozni, előtte fél órával behordja a cipőmet a nappaliba, hogy ne tudjak mit felvenni, de nem bántja, nem rágja, csak leteszi és elé fekszik. :D

2020. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Illetve bocsi, most olvasom, hogy akkor is csinálja mikor otthon vagy. Gondolom olyankor éppen nem vele foglalkozol és kell neki a közelség.
2020. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy ez mennyire cuki!!! :)
2020. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem rágja meg csak fekszik mellette,vagy rajta alszik :) Tegnap este otthon voltam és el akarta akkor is vinni,de lebukott :D igaz akkor nem vele,hanem a gyerekkel foglalkoztam,lehet ez volt a baja.

Nem zavar mert sosem tett eddig benne kárt,1 éves lesz hamarosan. Kíváncsi voltak az okára. Köszönöm a válaszokat.

2020. ápr. 9. 12:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra azért tényleg figyelj, hogy ne rágja, mert ha lenyeli a darabokat az okozhat bélelzáródást. Viszont ha nem csócsálja a papucsot, akkor én nem szidnám meg a helyedben, hiszen csak közelségre vágyik.
2020. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze figyelem :) köszi a választ
2020. ápr. 9. 14:56
 8/8 anonim ***** válasza:

15 éven át őrizte a papucsomat ez a drága. Pici kölyök kora óta. Ha nem volt a lábamon, azonnal begyűjtötte és ráhajtotta a nagy buksi fejét.

Azért mondom múlt időben, mert az utóbbi időben már nem gyűjti be. Szerintem azért, mert már szinte semmit sem lát. 16 éves múlt és egyre távolodik. És nem tudom elmondani, mennyire hiányzik.:(

2020. ápr. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!