Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől remeg? Fázhat?

Mitől remeg? Fázhat?

Figyelt kérdés
6 hónapos rövidszőrű kutyusom kint alszik. Két napja, ahogy hidegebbek vannak, észrevettem,hogy este amikor elalszik remeg. Ilyen rángatózás szerű. Arra gondoltam,hogy fázik. Kivittem neki egy törölközőt, betakartam, úgy is maradt. De sajnos egy ugye nem jó,mert ha éjjel felébred,és megy pisilni, akkor leesik róla. Bár nem vagyok a kutyaruha híve, tegnap mégis varrtam neki egyet. Hát nem nagyon szerette. Folyamatosan le akarta szedni magáról. Estére levettük, mert lehet,hogy egy picit szűk lett neki. Majd még kigyakorlom a varrási technikát, csak elég nehéz őt lemérni, mert folyamatosan mozog. Tegnap 6 körül nem volt annyira hideg, és mégis rángatózott! Tényleg fázhat, vagy ez csak valami tudattalan remegés? Tuti,hogy beteg. Próbálkozzam még a ruhával vagy hagyjam. Télen úgy is kell rá valami, mert a házába nem mindig megy be aludni. Nem akarom,hogy fázzon szegény. Köszi
2010. júl. 27. 09:03
 1/9 A kérdező kommentje:
elírtam: tuti,hogy nem beteg
2010. júl. 27. 09:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kutyak almodnak. Meghozza nagyon intenziven. Es alvas kozben gyakran remegnek, neha lehet latni, hogy fut almaban, mert meg a laba is kapalodzik.

Az egeszseges kutyak MIND ilyenek. Egyedenkent van aki csendesebb, de van olyan, amelyik meg hangot is ad, nyoszorog.

Ez a remeges az EGESZSEG es a KIEGYENSULYOZOTTSAG jele. Szerintem egy helyes kis kutyusod lehet.

2010. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én tacsim,amikor álmos,és egy helyben ácsorog,akkor is így remeg,ilyen rángatózásszerűen:)

Nem tudom,miért csinálja,biztos,hogy nem fázik,mert ezt nagy melegben is szokta csinálni:)

És nem is lehet rossz álom,mert nem csak akkor csinálja,amikor alszik.Pontosabban amikor alszik,nem is nagyon csinálja,csak ha fáradt(gondolom):D

2010. júl. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Tényleg helyes kis kutyusunk van. Nagyon szeretjük is! Pont ezért aggódom. De akkor lehet,hogy mégsem fázik. Majd megnézem,ha jön a jóidő, hogy akkor is rángatozik-e!
2010. júl. 27. 09:46
 5/9 anonim ***** válasza:
milyen kutya nekem is remeg az argentin dogom azt hitem azért mert kicsi de mondta az orvos hogy a rövid szőre miatt de nyugi ha nagyon zavar rongyokat rakj a kutya alá és akkor nem fog fázni hisz a teste hölye 75 % a föld veszi el télen meg karon papír a kutya házra kivűlre és gond meg oldva
2010. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocs el írtam karton papírt
2010. júl. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk drótos vizsláink vannak, és azok most fáznak és remegnek. (De aludni együtt szoktak összebújva)
2010. júl. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teljesen keverék. Spániel és labrador keverék keveréke.:) De nagyon cuki, csak hát rövid a szőre. A házát télre le fogjuk szigetelni, csak kérdés, hogy bemegy-e. Most még nem nagyon akar.
2010. júl. 27. 11:10
 9/9 Akiteki ***** válasza:

Kizárt, hogy ilyen időben fázzon.

Ha most vacog, mi lesz télen?

2010. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!