Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Séta közben az erkélyéről az...

Séta közben az erkélyéről az öregasszony lekiabált nekem, hogy feljelent a kutyáim miatt. Mással is történt hasonló eset? 18/l

Figyelt kérdés

Előbb voltunk lent, mert később keltem, ugyanis este fél 1-ig az egyik hosszú beadandómon dolgoztam, amivel még tartoztam a tanárnak. Nem lényeg.


Megyünk a társasház felé, ahol mi nem lakunk, semmi közünk a házhoz, erre az erkélyről (mi akkor még kb 15 méterre voltunk a háztól) elkezd kiabálni a banya, hogy egy háztartásban két kutya, költözzünk a hegyre, ő nagyon ismeri a törvényt és csak egy kutyát tarthatunk, tudja, hogy hol lakok, feljelent engem. Visszaszóltam azt, hogy semmi köze hozzá, de nagyon hirtelen ért. Nem is ismerem ezt a hepciás vénasszonyt! Egyszer volt már vele összetűzésem, pontosabban neki velem, amikor még csak egy kutyám volt, és a ház közelében sétáltam. Az erkélyről szólt le nekem, hogy ne arra (a környéken) sétáltassam a kutyámat. Mondtam neki, hogy két percnyire lakok (nem mondtam, hol), nem megoldható.


Nem félek attól, hogy feljelent, csak ez annyira felhúzott, az indokolatlan fenyegetésével, hogy azt leírni nem tudom!!!


Volt valakivel hasonló?



#kutya #állat #séta #téboly #feljelentés #hepciás öregasszony
2020. ápr. 11. 11:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy ide írtam ki, de vagy kiírom vagy kibeszélem, és a második nem opció, sajnos. Csak ettől felrobbantam, ki kellett adnom. Plusz tényleg kíváncsi vagyok, egyedüli eset, vagy más is járt így?
2020. ápr. 11. 11:25
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kötekedő emberek mindig lesznek. Nagy levegő, kifúj.
2020. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%
Demencia a néninél.
2020. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud feljelenteni mert kiröhögik, biztos az agyára ment a karantén, ne foglalkozz vele.
2020. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg szabályozva van, de nem a háztartásonként tartható kutyák száma, hanem hogy egy kutya mérettől függően minimum mekkora helyen tartható. Ha ezt biztosítjátok, hiába jelentget, ne foglalkozz vele.
2020. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Na akkor azért sem tudna mit tenni, mert amikor a második kutyánk hozzánk került, jött három állatvédő nő ellenőrizni a lakást, hogy megfelelőek a körülmények + átírni ránk a kutyát. Nem tudtam, hogy szabályozva van, bár tényleg ésszerű, de az előbbi szerintem nyert ügy, ha lenne mersze megtenni.
2020. ápr. 11. 11:54
 7/21 A kérdező kommentje:
Szoc gondozó és ápoló tanulóként, amikor a házi segítségnyújtásban voltam gyakorlaton, volt szerencsétlenségem igen érdekes időseket látni, illetve hallani történeteket róluk, hogy tényleg feljelentettek valakit hülyeség miatt, amiből végül nem lett semmi, és ezen háborgott az idős asszony.
2020. ápr. 11. 11:58
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Imádom az első választ: "Nagylevegő, kifúj!"

Engedd el :)

2020. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Én macskát sétáltatok. Leírni is teher lenne mennyi beszolást küldenek a korlátoltak, kezdve a minek azt sétáltatni-tol.
2020. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk egyszer egy nő kiabált le a futira hogy nem akarunk-e már haza menni? Meg ne partizzunk (?) itt. Kb 4 en voltunk megfelelő távolságra egymástól. Még úgy is csinált mintha levideózna minket.

Mondtuk agyára ment a karantén. Nem mentünk sehova.

Aztán lejött hogy a kiabálás zavarja meg a csipogó játék. (Kiabálni azért kell mert néhány kutya nem hallgat a szép szóra)

Ha egyből ezt kiabálja le megspórolt volna 10 perc kiabálást, vitatkozást meg idegeskedést.

2020. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!