Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen Kutya illik hozzánk?...

Milyen Kutya illik hozzánk? (közepes méretű jöhet szóba)

Figyelt kérdés

-első kutyánk lenne

-Óriási kertünk van

-tudnék vele játszani és a család többi tagjai is napi 2 órát (hétvégén 5-6 ha kell)

-6-7 órára itthon lenne a vírus után, hisz a suli van.

- van tavunk, tudna úszni.

-Sétáltatni vinnénk hosszú időre (kb. 1-2 óra)

- Tanítani is sokat tanítanánk.

labrador ne legyen, unokatesóméknak az volt, és mikor elhunyt nagyon szomorú voltam, ezért labrator retriever ne legyen. Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 11. 12:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Shetlandi juhászkutya, vagy egy golden retriever esetleg?

Mindketten szeretnék mozogni, hűségesek és könnyen taníthatóak.

2020. ápr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a kritériumoknak bármilyen menhelyi kutya is megfelel. Szerintem válasszatok onnan.
2020. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, annyi lenne a kérdésem, hogy ők bírják az egyedüllétet?
2020. ápr. 11. 12:36
 4/17 anonim ***** válasza:

A shetlandi juhászkutya jobban bírja az egyedüllét a golden retrivernél, de mindkettőt meg lehet nevelni az egyedüllétre. Folyamatosan szoktatni kell hozzá. De az első 6 hónapot általában ajánlatos együtt tölteni a kis kutyával.

Nekem most egy dobermannom van, őt is otthon hagyom néhány órára. Semmi baja nincs. Lényeg hogy a délutánt vele töltöm. Sokat játszunk, sétálunk,lefárasztom.

2020. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
És a border collie esetleg?
2020. ápr. 11. 13:10
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Kezdő gazdiknak egész jó. Csak rendesen meg kell nevelni.

De viszont nagyon nem szereti az egyedüllét et,gazdi függő. De amint már mondták meg lehet rá nevelni.

2020. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Golden retriever, skótjuhász. Szerintem mindkettő megfelelő kezdő gazdiknak. Szerintem mindenképp érdemes majd kutyasuliba járnod, bármilyen kutya mellett is döntessz. Hidd el sokat fog segíteni😄
2020. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2020. ápr. 11. 15:26
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kinti, vagy kinti benti lenne? Csak kintre a legtöbb menhely és tenyésztő sem ad kutyát, ennek ellenére én is egy menhelyi mixet ajánlanék. Kinti benti tartással :)
2020. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Általában kint lenne, de van egy nagy télikertünk fűtésssel, oda beengednénk. A ház többi részébe csak azért nem mert a szüleim szerint oda kutyus nem való.
2020. ápr. 11. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!