Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek volt hasonló gondja...

Valakinek volt hasonló gondja a francia bulldogjával?

Figyelt kérdés
6 hónapos, fiú múlt hónapban lett ivartalanítva. Tenyésztőtől vettem azóta azzal a táppal etettem amit ő ajánlott. volt egy végbél előesés amit az állatorvos vissza helyezett azóta széklet lazítót szed, pár napja megint megtörtént és ismét állatorvoshoz mentünk de másikhoz ő azt mondta valószínű érzékeny a gyomra jelenleg Royal Canin Gastro Intestinal Puppy tápot eszünk de minden kakilásnál ki ugrik neki de vissza is megy a végbele. Valaki tapasztalt hasonlót? Ki vizsgáltattuk bél problémái nincsenek, polip és más daganatos betegsége sem.
2020. ápr. 12. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor meg kell műteni,mert mindig előrefog esni.

Aztán már az lesz,hogy meggyengülnek a szalagok és nem fog visszahúzódni hanem úgy marad.


Tvben volt egy állatdokis műsor, egy birkának volt ilyen. kijött,de vissza ugrott. Mondjuk ott azt tanácsoltak,hogy ha kint is marad akkor kell megműteni.


Hát nem tudom,én megműtettném. Vagyis mivel most volt altatva a kutya és a fiatal. 1 éves kora után tuti kérném a műtétet.

2020. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tápot váltanék. A royal nem olyan jó, mint az ára... Tele van gabonával.
2020. ápr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!