Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor melyik fajta...

Most akkor melyik fajta kutyák tudnának megőlni egy farkast?

Figyelt kérdés
1v1-be. Kezdjük ott, hogy erre a kérdésre szeretnék választ kapni. És nem csak a ki oktatást megint, na meg hogy mit hogyan kell írni stb!! Az is érdekel, hogy sorrendben melyik a legkeményebb kutya fajta. Szerintem ezek kemény kutyák, de pontosan melyikek a keményebbek. És melyik nyomna le egy farkast vagy egy nagymacskát 1v1-be? De lehet vannak még keményebb fajták: Whipper, Bullterrier, Argentin Dog, Cane Corso, Rhodesian Ridgeback, Thai Ridgeback, Phu Quoc Ridgeback, Káj, Kaukázusi, Kangal, Belga Malinois, Dobermann, Pitbull, Amstaff, Dalmata, Német Juhász, stb

2020. ápr. 12. 20:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Kaukázusi tuti. Nem hiába medveölő néven is ismert. Ha szembe találnám magam bármi fenevaddal annak a kutyafajtának örülnék a legjobban ha velem lenne
2020. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%
A Kangal is biztos.
2020. ápr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy farkas ellen a kaukázusinak lenne esélye. Nagymacskát, pl. egy bengáli tigrist, vagy egy oroszlánt nincs az a kutyafajta, amelyik lenyomna. Egy mészárlás lenne összeengedni bármelyikkel is akármilyen kutyát 1v1-ben, de még 2v1-ben is.
2020. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ja már vagy 3x írsz ki kérdést erről. Pl az is a te kérdésed volt ahhol azt kérdezed meg, hogy a rodi, thai vagy Quoc Ridgeback a legkeményebb e. Ott én fix, hogy megválaszóltam, hogy a thai! Mivel az tipikusan egy gyilkos fajta volt annó. De hiába is hiszik azt sokan, rohadtúl nem kemények a ridgebackok. Gyanítom, hogy éles helyzettben egy Lengyel Agár, Fáraokutya, Husky vagy Dalmata lenyomná. És Egy Rottveilert nem győzne le egyik bull tipusú kutya sem! Pl a pitbull vagy német juhász gyengébb bármelyik Ridinél!

A legkeményebb fajták a te szavaiddal érve ezek: Cane Corso, Bully Kutta, Kangal, Kau, Kuvasz, Káj, Argentin Dog, Boxer, Rottveiler


De még harmadjára leírom. Egy Etiop Farkas, Préri farkas esetleg egy Hiúz ellen lenne esélyük. Viszont egy Szürke farkad vagy kihegyezett fogas nagymacska ellen nem lenne esélye egyik kutyának sem. Pl még egy Párduc vagy egy Gepárd ellen sem!


És ezt többen is leírták, persze itt lehet vitát inditani. Mert jártak itt olyan válaszolók is akik olyat írtak, hogy egy rodi megőlne egy oroszlánt. Dehát kellenek h*lye emberek is!


De az igazság az, hogy egy golden retviver, labrador is erős. Csak mivel jámbor ezért nehezen kattan el. De ha elkattanak ott hagyhatnak simán egy pitet! És a legerősebb egy Bernáthegyi ami 130 kg-s is lehet! Na az ha bekattan talán egy közepes méretű farkast, ami még mindig nem timber wolf(esetleg nőstényt) . Mondjuk egy 55 kg példányt helyben hagyhat. Ahogy az a Whippet is aminek egy betegség miatt nagy izmai lettek. Persze ehhez erre kell nevelni őket.

2020. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát igen, gondoltam én is, hogy egy Ridgeback, Bully Kutta, Káj, Kangal, Kau, Cane Corso, Belga Malionis

Keményebb mint egy farkas, de kíváncsi vagyok más emberek véleményére is. Lehet, hogy az összes felsorolt kutya fajta győzhet.


Nem is tigrisre vagy oroszlánra gondoltam. Hanem mondjuk Gepárd, Párduc, Jaguár ilyesmi. Mondjuk a rodinak pedig az a neve, hogy oroszlánkutya!


#4 És azt megmondom neked, hogy egy Malamut vagy pláne egy akita, husky. Nem nyomna le egy ridgebackot! Egyik fajtát sem! De még egy pit,roti,dobi stb sem szerintem. Arra nem esküszök, hogy egy ridi lenyomna pl egy Kangalt! De szerintem elég kemény kutya fajták. És igen valóban én tettem ki azt a kérdést is! Szerintem azok is lenyomnak egy timber wolfot is..


És a bernáthegyi is erős de szerintem nem erősebb, mint pl egy Kangal! Attól. még, hogy nagyobb lehet a súlya!

2020. ápr. 12. 21:05
 7/19 A kérdező kommentje:
És azt sem értem, hogy valaki miért gondolja úgy, hogy a kutyáknak nem nagyon lehet esélye vadállat ellen. Ha kivan képezve, edzett akkor szerintem simán. Attól még, hogy az vadon és élő állat és nagyobbak a fogai..
2020. ápr. 12. 21:07
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Láttál már whippetet élőben? Nagyon max 18-20 kilosak a nagyobb kanok és tiszta törékenyek. Meglát egy farkast előbb szalad világgá mint hogy ki kezdjen vele.
2020. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#8 Csakhogy van egy kifejezetten izmos példány.. Na meg lehet, a Phu Quoc Ridgeback is 18-25 kg de kemény fajta. A whippet is lehet kemény, viszont a sima angol agár már az. És szerintem a többi agár sem lehet gyenge!
2020. ápr. 12. 22:06
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
A palotapincsit dobd be a kutyás kártyák közé, az a jolly joker. Az üti mindet, mivel szuperképessége van.
2020. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!