Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A videóban szereplő kutya az...

A videóban szereplő kutya az egy fajtiszta labrador?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a videóban egy fajtiszta labrador viselkedik ilyen agresszívan? Nekünk is labradorunk és még nem, hogy őt de más labradort sem láttam agresszívnak emberrel szemben. Beaglet, Goldent, Bernáthegyit már igen. Úgy tudom ezek a fajták azok amik még úgy jámborabbak. Bár biztos még van pl az angól véreb is elég ártatlannak tűnik! Viszont pl egyik haveromat minden ok nélkül egy nőstény golden retviver harapta meg.

Persze kutyával szembe volt már agresszív a labim. Mikor rá támadott, egyszer a másik kutyánkal össze verekedett, ami egy dalmata. A labi nyert, viszont nem okozott neki komolyabb sebet! Azonban egy írfarkaskutya-angol pointer keverék kobór kutya neki ment. És a keveréket is legyőzte, vérző orral szaladt el a kutya.


Volt olyan még régebben, hogy nagybáttyám fekete labradorár én is lelocsóltam az ivó vizével. Mikor még 8 éves voltam, de az sem támadott nekem csak egyet mórgott!


A videóban szereplő kutya valóban igazi labrador lenne. Öcsém azt mondja, hogy igen. És be írtam yt-re, hogy agressive labrador és ezt a videót adta ki. De szerintem a labradorok ritkán ilyen véknyak!



2020. ápr. 13. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet van benne egy kanyar ..testalkata véknyabb nem ugy hogy sovány ha érted mire gondolok és a pofa is hosszukásabb.

Vagy csak egy elcseszett kenelből van..

2020. ápr. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A rossz tartás, elhanyagolás miatti rossz viselkedés, trauma az nem fajtafüggő.
2020. ápr. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg munkavonalas labrador. Nem a hordótestű, show vonalból való kutya, amire az emberek 99%-a gondol a labrador szó hallatán.
2020. ápr. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem támogatjuk a szaporítókat,így teszik tönkre egy fajta hírnevét...a videóvan szerpló kutya nem labrador,labrador jellegű és mindenki erről beszel hogy agresszív labrador,azért mert a szeporítók elcseszik a fajta jó hírnevet...borzaszfó...
2020. ápr. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Nem hiszem hogy fajtiszta mert:

1. Legtöbb labrador nem agresszív

2. Vékonyabb a feje, a teste, farka mint a fajtiszta labradoroknak

2020. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ichigo126 ***** válasza:

Nem fajtiszta, fajtatiszta.

Ès nem kell kitörölni a vàlaszomat.

2020. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!