Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon, lakásban, panelban...

Otthon, lakásban, panelban kennelben lakik a kutyád?

Figyelt kérdés

Vagy csak valami kutya-ágya van?


Ilyen benti kennelre gondoltam, hogy zárható legyen ha mondjuk takarítok vagy ilyesmi.


[link]


Vagy ez fölösleges így?



2020. ápr. 13. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Ez a képen látható szobakennel baromi ötletes. Nyilván azért kellett ez a megoldás a gazdinak, hogy szeparálni tudjon, ha nincs otthon, ha jól látom, az egyik kutya bull type, azt pedig őrizet nélkül még a legtapasztaltabbak sem hagyják más kutyával, ha nincsenek otthon.


Nekem sem lehetett az enyémeket, de nálunk külön helységbe tudtuk őket tenni.


Szerintem neked, ha csak azért kell, hogy ki tudj takarítani felesleges. Nem marad a helyén, ha odaküldöd? Esetleg rombol a távollétedben? Akkor szoktak ég ilyen kennelt.

2020. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Nálunk volt egy ágyikója, meg egy fotele. Nem volt szükségünk szobakennelre.
2020. ápr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Első vagyok, bocsi, azt nem írtam, nálunk több helységben vannak kutyafekhelyek, mikor melyikben tartózkodunk, jön utánunk a kutya is.
2020. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Van szobalennelünk. Az első pillanattól abban tanítottam meg pihenni őket. És ez gyönyörűen működik is, nem csak otthon, hanem máshol is.
2020. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Nalunk is van szobakenneljuk, ahova el tudnak vonulni, ha nyugodtan akarnak pihenni, de van kinn fekhely is. Haloszobaba nem mehetnek, de amugy kb. ok dontik el hova akarnak fekudni.
2020. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Van szobakennel, de nem használom állandó jelleggel. Az első 1-2 hónapban lakott abban, míg megszokta az új helyét, miután hozzám került, utána legközelebb csak akkor szereltem össze, amikor ablakot cseréltek nálam, hogy ne zavarja a munkásokat. Nagyon tetszik ez a bútorba épített kennel, de nekem sajnos nem lenne hova tenni egy ilyet, összecsukható kennel van. Aludni változó, hol szokott, van fekhelye, de ha nagyon melege van, akkor kimegy az előtérbe, és a hűvös járólapon alszik.
2020. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Én egyébként egy tök hasonló megoldást tervezek, így a munkám nagy részét itthon csinálom. Én nem szeparálás miatt, csak szeretnék egy jól kinéző zugot a kutyáimnak, ahova elvonulhatnak :)
2020. ápr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Van kennelünk, de nem igazán használjuk, csak ha valamiért el kell zárni a kutyákat (pl szerelő jön vagy ilyesmi) egyébként nyitva van, de ritkán mennek bele.
2020. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
És hogy gondoltad,rázárod az ajtót? Mert az már szimpla állatkínzás.. Ha takarítok,bent van a kutya a kis házában,nem kell bezárnom sehova se.Ez van ha felmosok,és ennyi.
2020. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én csak kiskorában éjjel zártam be amíg nem volt szobatiszta. Hogy ne kelljen csomagokat keresnem reggel.


Néha bemegy. Ágyikója is van, de azt se használja csak ritkán. Inkább az ágyon, járólapon, kanapén stb fekszik sokat változtatja a helyét.

Szerencsére nyugodt és semmit nem rág meg akkor sem ha egyefül van, úgyhogy nincs rá túl nagy szükségem

2020. ápr. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!