Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskoláról mi a véleményetek?

Kutyaiskoláról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Milyen árak vannak pl. Budapesten?

Miket tanítanak meg ott?

Mennyi ideig kell oda járatni?


Minden infó jöhet kb. :D



2020. ápr. 13. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy alkalom 2-5000ft

Fejlesztik a kutya és gazdaja kapcsolatat megmutatjak hogy neveld helyesen a kutyád,illetve sok másik kutyával szocializálod is a sajatid

Meddig kell oda jarni,attól függ mekkora szintre szeretnéd nevelni a kutyád és közted lévő kapcsolatot,az alapengedelmesség megtanulása kutyasuliba kb 1év

2020. ápr. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És heti 1x? Vagy heti hány alkalommal számolva egy év?
2020. ápr. 14. 01:14
 3/7 A kérdező kommentje:

+ Nekem is jelen kell lennem ott a kutyával?

Vagy a tréner foglalkozik vele, én meg addig intézhetem a dolgaim máshol?

2020. ápr. 14. 01:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván hogy neked kell vele lenned. Talán a tréner akar vele kapcsolatot kialakítani??? Mellesleg ha a tréner is csinálná és megtanítaná egy csomó mindenre, nem biztos hogy utána neked is ugyanúgy megcsinálná. Szóval igen neked kell a kutyával lenned. Heti hány alkalom a kutyasulitól függ szerintem. Nálunk 2 van.
2020. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elso iskolaban Dunakeszin egy honap (4 hetvege) 10ezer forint volt, nem ert semmit ... 2 het utan leleptunk.


Masodik iskola Urom: heti 5x hetkoznap, 2ezer volt alkalmankent kedvezmenyesen, de 3ezret fizettem, hogy ezzel is tamogassam az ottani menhelyt.

Jo volt az alapokra, szocializacio szuper, ul/fekszik meg ilyenek megvoltak, de tobbre vagytam.


Harmadik iskola Budakalasz. Heti 2 alkalom, egyeni foglalkozas, alkalmankent 4ezerben fajt. Semmit nem adott az eletunkhoz, de csinos volt a terenerlany :)


Negyedik iskola Szentendre!!! Vegre megerkeztunk, erre ez a virus fuggobe tette a dolgot, de ...

Mar 4x voltunk egyeni foglalkozason, a kutya mar kezdett profin mukodni, a foglalkozasok minimum 3 orasok voltak es meg nem fizettem semmit ... oktatosrac azt mondta, nem ker addig penzt, amig a kutyam nem mukodik megfeleloen. Valojaban meg el sem kezdett vele foglalkozni hivatalosan, a kutya mar is tobbet tud mint harom iskola utan (valojaban tok jo kutyam van) ... de az oktatonak ez meg mindig keves ... es majd meg csak most fog egyszer elkezdeni foglalkozni vele. Raadasul nem lehuzos es ert is hozza.


Amugy pedig ugy gondolom, hogy minimum 3 eves koraig intenziven foglalkozni kell egy kutya nevelesevel, hogy tenyleg minden szuper legyen a vegen. Persze kinek mi az igenye, de preciz kutya min.3ev.

2020. ápr. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Csoportos foglalkozasok olcsobbak, de kulon a Te kutyaddal alkalmankent 2-3x parpercet tudnak foglalkozni, hiszen minden kutyara kell szanni egy kis idot.


Egyeni foglalkozasok ara azon mulik, hogy milyen rendszeresseggel mesz. 2-5ezer/ora.

2020. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyan oktatas is van/letezik, hogy beadod a kutyat, neked ott sem kell lenned ... na, de ez milyen kutyatartas? Milyen kapcsolatod lesz igy a kutyaddal?


Olyan oktatas is van/letezik, hogy az oktato kimegy hazhoz. Ertelem szeruen ez a legdragabb megoldas.

2020. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!