Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Munkavonalas, valóban jó...

Munkavonalas, valóban jó németjuhász kennel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudtok nekem olyan tenyésztőket ajánlani, akik valóban szép, jó idegrendszerű, munkavonalas németjuhászokat tenyésztenek?


A neten nézelődtem (facebookom nincs, szóval az kilőve), de vagy nagyon olcsónak találtam a kutyákat vagy simán csak nem tetszettek. Hagyományos, egyenes hátút szeretnék, az meg nagyon ritka.


Ti hol vettetek normális kutyát?


2020. ápr. 14. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Így hirtelen:

Dózsafalvi

Starker Wille

Von der Yezo

Steinhart

2020. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Von der Winterschal

Teufenblut

Von Cherokee

Aquarius

Falvavölgyi

2020. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%
Milyen célra? Csak mert hobbi célra nyilván nem adnak el jó kutyát. És nem is érdemes venni komoly kutyát, mert élhetetlen lesz.
2020. ápr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

ma: 12.12

Általában a munkás almoknál is vannak erős ösztönű és kevésbé erős ösztönű kutyák.

A tenyésztő kikérdezi a vásárolni szándékozót úgyis, milyen céljai vannak a kutyával. Aztán vagy ad, vagy nem kölyköt.

2020. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Milyen célra... Csak kerti dísznek gondoltam, hogy tudjak vele villogni.


Félretéve az iróniát, van már egy mentett munkavonalasom, csak megöregedett. A tenyésztője már nem elérhető, mellé szeretnék egy kölyköt idén nyáron vagy tavasszal, hogy tudja ő is tanítani velem, ugyanúgy mennék őrző-védőzni stb.


Viszont nagyon siralmas a neten a felhozatal. A Jófogást is néztem kínomban, ott láttam 120-ért, de az nem tetszett a ferde hátával. 😕

2020. ápr. 14. 14:14
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Ausztriában vann egy jó tényező, Bécs mellett! Én onnan veszek.

Nekem sem igazán tetszenek az itteniek.

2020. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
6os vagyok, anyi, hogy ott jóval drágább.
2020. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az ár nem érdekel, mert valóban jó kutyát szeretnék.

A mostanival mázlim van, mert nem én választottam a tenyésztőt, hanem kölyökkorában megörököltem egy idős bácsitól.


Már az utcán is megállítottam azt, aki szép kutyával mászkált, de a többségük 30-40.000-ért vette, szóval arról letettem.

2020. ápr. 14. 20:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Mit jelent neked a munkavonalban a SZÉP?
2020. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ami németjuhász méretű, nem akkora mint egy dog. Nem aránytalanul nagy a füle, nem lóg a segge, nem csámpás stb. A drágább kutyák között is láttam olyat, aminek fehér mellénye van vagy a mancsai fehérek.


A Jófogáson pl.ezt néztem, bár nem olyanok amiket szerettem volna, de a leírás szimpatikus volt meg a hozzáállás is. Mi a véleményetek?


[link]

2020. ápr. 15. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!