Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan, hogy egy kutya...

Van olyan, hogy egy kutya halálosan allergiás valamire?

Figyelt kérdés

A környéken kóborol egy nagyon szép, kedves kutya, csak kicsit félős. Már vagy 2 hete látom felbukkani néha. Biztos nagyon éhes. Ha adok neki az én kutyám tápjából, azzal nem tehetek neki rosszat, ugye?

A miénk kölyök még. Vinnék magammal egy adagot, csak nem akarok ártani neki.


2020. ápr. 14. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Van olyan, de azt biztos, hogy nem teszik bele egyik fajta tápba se, nyugodtan etesd meg azt a szegény kutyát. Egyúttal fotózd, és kérj segítséget a befogásához, és elhelyezéséhez a facebookon.
2020. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Létezik, de a többgenerációs keverékeknél a legkisebb ennek az esélye(természetes szelekció), etesd meg nyugodtan és ahogy előttem is írták keress valami szervezetet.
2020. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

#1 Igazad van, inkább véletlenül nyírja ki szerencsétlen kutyát, ugye?


A Kérdező nyilván jót akar neki, te agyalágyult.

2020. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 4 Nem értem miért vagyok agyalágyult? Igen kicsi az esélye, hogy egy kutya halálosan allergiás legyen egy táp összetevőjébe. Pl. lehet halálosan allergiás a dióra, de azt nem tesznek a tápokba. Ilyesmikre gondoltam. Persze, lehet csirkeallergiás például, na de az nem halálos.
2020. ápr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, bocs, elfelejtettem az üzenet időpontját is odaírni.


Természetesen nem neked szólt, hanem annak a hülyének akinek a válaszát szerencsére már törölték. Övé volt az első komment.

2020. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!