Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek megfelelnek kutyának az...

Ezek megfelelnek kutyának az "igaziak" helyett?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Vannak olyan jók, minta farkaskonyháról való zöldkagylópor, csipkebogyópor és kollagén?


2020. ápr. 14. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és hogyan adagoljam? Mármint milyen kúrákban? A farkaskonyhás kollagénnél pl azt írja, hogy minimum 3 hónap, de azt milyen időközönként ajánlott ismételgetni 12-13 éves kutyusnál? Vagy kaphatja folyamatosan? És a többit hogyan?
2020. ápr. 14. 19:07
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Én a farkaskonyhás zöldkagyló port használom, ízületi problémás kutyánál, kúraszerűen, kb 2 hónapig kapja ttkg-ra vetítve. Utána kb 2 hónap szünet. Bevált egyelőre, nem öreg állat, szintentartás.

Ezek embereknek való készítmények, arra kell figyelni szerintem, hogy ne legyenek semmivel keverve, főleg a tabletták esetében fontos (de ezek most porok), ha 100%osak,akkor gondolom, baj nem lehet belőle. Bár azért megnézném a glükózaminoglikán szintjét annak, amit linkeltél.

2020. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, ezért is kérdeztem mennyire lehet megbízható, bár ha a kutyáknál odafigyelnek a GAG szintre, akkor bízom benne, hogy az emberi fogyasztásra szánt terméknél is.

Meg nem tudom a zselatinpor mennyivel kevesebb, mint a kollagén? Vagy az ugyanaz?

2020. ápr. 15. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!