Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiket hívjak ha tudomáson van...

Kiket hívjak ha tudomáson van egy nagytestű kutyáról aki egy kb 4 m² es fészerbe van bezárva és csak etetni jönnek ki hozzá?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom akkor ezt nem lehet csinálni egy nagytestű meg semmilyen kutyával

De kit hívjak akik tudnak is tenni valamit az érdekében?



2020. ápr. 14. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Helyi állatvédők, ha hasonlít valamilyen fajtára, akkor fajtamentés, jegyző (bár nem mindegyik foglalkozik ilyenekkel sajnos)
2020. ápr. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nem a jegyző hatásköre, ha jól tudom, március elején lépett hatályba az új szabályozás. Állatvédőkkel, menhellyel, fajtamentéssel szerintem többre mész amúgy is.
2020. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
# 2 Én úgy tudom visszaállították, és újra a jegyzőnél kell jelenteni. Ha a jegyző szarik rá, akkor állatvédők.
2020. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a naptól teljesen el van zárva szegény

Csak a hangját lehet hallani de abból ítélve nem kiskutya

2020. ápr. 15. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
# 4 De könyörgöm, akkor mire vártok? Én írnék, telefonálnék mindenhova, ahova csak lehetséges, aztán valaki csak segít.
2020. ápr. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!