Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aszimmetrikus fülek kölyökkuty...

Aszimmetrikus fülek kölyökkutyánál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy januárban született fajtatiszta mopsz kan kutyánk. Eddig relaxált állapotban mindkét füle előre lelógó, háromszög alakú volt (a mellékelt linkekből a fatörzsös kép, elnézést, nem tudom, miért forgatja el az oldal). Pár napja viszont aszimmetrikus lett a kettő.


A másik linken látszik, hogy a jobb már nem lóg le teljesen háromszög alakban, kicsit mindig látszik a füle belseje. A másik is szokott így állni, mikor kicsit felhúzza őket, mert figyel például. Olyankor mind a kettő olyan pózban van, mint a parkettás képen a jobb.


Ez jelenthet gondot? Lehet, hogy eltört a porc, vagy hogy valami van a jobboldalival? Nincs semmi tünete a fülének, nem látszik, hogy irritálná bármilyen módon, nincsenek gyulladásos jelei sem.

Vagy lehet, hogy ez csak ideiglenes? Lehet, hogy elmúlik, vagy idővel a bal is ilyen lesz?



2020. ápr. 16. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Hol a fotó?
2020. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezd a tenyésztőt.

Ha fajta tiszta gondolom akkor van egy kennel ahol megtudod kérdezni hogy normális vagy sem.


Linkeket meg nem küldtél.

2020. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Ne haragudjatok.

2020. ápr. 16. 09:31
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Elképzelhető, hogy valamelyik fülére nem hall jól? Esetleg, hogy belekerült valami idegen dolog?
2020. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Belenéztem többször, nem láttam benne semmit. A tenyésztő írta, hogy a fogzás miatt van. Erről olvastam. Meg hogy ragasztani kéne-erről is, de nem tudom, mit gondoljak róla.

Jövőhéten megint oltás, majd mondom a doktornak is.

2020. ápr. 16. 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
mi a fenét ragasztanál rajta? Biztos tenyésztő? Kennel? Törzskönyv?
2020. ápr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fogzásban van a kutyád.

Mit adsz neki enni?

Ugye nem kap plusz kálciumot?

Egyébként a lebicsakló fület akkor szokták ragasztani lefelé, ha hibás fülállás várható a kutyánál.

2020. ápr. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hetes: ezt: [link]


Plusz szárított marhabőrt rágásra, trainelésre szárított marhahúst.

2020. ápr. 16. 14:11
 9/9 anonim ***** válasza:

Abban a tápban benne van minden, amire egy növésben lévő kölyöknek szüksége van. A kálcium-foszfor is megfelelő arányban.

A mellső lábai is rendben vannak.

Minek még plusz kálcium?

2020. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!