Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy segítsek a kutyusnak?

Hogy segítsek a kutyusnak?

Figyelt kérdés

Házvásárlás előtt állok. Ahol most lakom,van egy kutyus. Kicsit öregebb puli.

A gond pedig,hogy a gazdája,az én papám elég rosszul bánik vele. Kiabál, konyhai hulladékokat ad neki enni,néha bátja is.


A kutya amióta itt vagyunk (én és párom) nagyon ragaszkodik hozzánk. Inkább velünk van. Ha kint vagyunk,vagy ha sétálunk...


Nos,most,hogy költözünk,bár nem az enyém,a szívemhez nőtt és szeretném,ha jobban élne. Viszont az biztos,hogy a papám nem engedi elvinni.


2020. ápr. 16. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted az öregtől?
2020. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Utaltam rá,de az az ő "kiskutyája".
2020. ápr. 16. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne, hogy rokon vagy sem, ha rosszul bánik a kutyával akkor fogom és elviszem.
2020. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is elvinném, nem tudnám a tudatot elviselni, hogy ott van szerencsétlenem :(
2020. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az is egy lehetőség, hogy elviszitek, ő meg szerez egy másikat és újraindul a spirál...


A papád végülis befogadott benneteket, nem lenne fair ellopni a kutyáját+nagyon gyorsan rá is jönne.(hiába kritikán aluli, ahogy bánik vele)

Próbáld meg rábeszélni, hogy nem kell neki kutya, ti viszont nagyon megszerettétek és foglalkoznátok vele.

2020. ápr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Miután elmegyünk,egyedül lesz,ezért biztos nem adja oda.

A "befogadott minket" dologra inkább nem térek ki...


Szeretném elvinni,de akkor biztos,hogy az egész család nekem támad. Ettől félek.

2020. ápr. 17. 11:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj itt most egy érző élőlényről van szó, szerencsétlennek legalább a hátralévő évei legyenek szépek. A család meg majd megbékél. Egyébként én is hasonló helyzetben vagyok, szülőknél lakom még de már eldöntöttem, hogy ha költözök akkor a kutya is velem jön hiába hogy nem akarják de tudom, hogy nem fognak vele foglalkozni mert most is csak én törődöm vele. Nem érdekel mit szólnak, 11 éves a kutya és szeretnék neki mindent megadni és vele lenni az utolsó pillanatig.
2020. ápr. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!