Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutya oltása?

Kiskutya oltása?

Figyelt kérdés
Sziasztok úgy alakult hogy a héten megyünk Alföldre (Békés megye) és onnant hozzunk el egy kiskutyát (8 hetesen ingyen) és az lenne a kérdésem hogy míg otthon vagyok (kb 1 hét) és ha találok állatorvost ott akkor el lehetne ott kezdeni oltatni plusz megvizsgaltatni vagy vissza kell jöjjek és itt megnezetni kiskutyát hogy nem e beteg mert a jelenlegi gazdája nem foglalkozik vele én meg minél hamarabb meg akarom nézetni mert van egy kislányom meg 2 kutyám+egy öreg cica és nem akarom őket se semmilyen betegségnek kitenni! Úi:Ja és mielőtt nekem állnátok hogy így ne hozzam el a kutyát azoknak azt mondom hogy elfogom mert most ahol van nem jó neki mert bántják is!
2020. ápr. 16. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy el lehet kezdeni! Én is különböző helyeken, dokinál adattam be az oltásokat, találtam jobbat az elsőnél. Szóval simán el lehet kezdeni, minél hamarabb, annál jobb. Jól teszed, hogy elhozod! Gratulálok!
2020. ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. ápr. 17. 00:06
 3/3 A kérdező kommentje:
Szombaton megyünk vasárnap megyek a kiskutyáért és hétfőn az lesz az első dolgom hogy ha kell akkor egésznap állatorvost keresek! Mivel a szuleimhez megyünk és 8 leszünk egy házban hogy oldjam meg a kiskutya fekhelyét addig míg ott vagyunk(pórázt viszek,hordozót viszek,kutya pelust is)mivel hogy a kislányom velünk lesz egy szobába így nem tudom hogy jó ötlet lenne a kiskutyát úgy elhelyezni hogy a szoba másik végében legyen! Ki tenni végképp nem tudom mert a szüleimnél is van 2 kutya(15 éves és 9 éves)és még egy jó pár kóbor cica!
2020. ápr. 17. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!