Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retrieverekről vélemény?

Golden Retrieverekről vélemény?

Figyelt kérdés
Egészséges kutyafajta?
2020. ápr. 17. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Hát .. Attól függ honnan veszed ..

A túltenyésztés és a genetikailag beteg állatok szaporítása miatt nem sok esélyed van egészséges egyedet kifognod ..

Inkább fogadj örökbe egy golden retriever keveréket ..

2020. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem félig volt csak ilyen fajta.... Mégis beteg volt, epilepsziás. Szomorú volt az utolsó pár hónapja főleg... Azóta úgy vagyok vele, hogy gyönyörködöm inkább más szépséges goldijában, nekem inkább igazi cuki keverék kell, azok ellenállóbbak.
2020. ápr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12 éves korában betegedett meg életveszélyesen. Sajnos el kellett oltatni.A szíve nem bírta volna ki a nagyműtétet. Addig minden rendben volt vele, nagyon szerettük. Vidéki házban házőrzőként is bevált. Féltek tőle, de mindenkit beengedett volna morgás nélkül.
2020. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes egyébként mert minden fajtárol megoszlik a vélemény. Nekem az állatorvosunk a spánielt nem ajánlotta a goldit viszont igen. Ezt a két fajtát kérdeztem meg. A spánielt a fülgyulladás végett meg a szájában szokott lenni valami gubanc de elfelejtettem már mit mondott.
2020. ápr. 17. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!