Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyatápot ajánlanátok?

Melyik kutyatápot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice vagy Brit Fresh Turkey with Pea Adult Fit & Slim kutyatáp?

2 éves "jó húsban lévő"😀 Labrador kutyusom van , és sajnos sok az ürüléke és eléggé híg állagú! Ez miatt szeretnék jó minőségű tápot vásárolni ! Ezek közül melyik lenne jó választás? Ha van tapasztalatotok ezzekkel a tápokkal azt irjátok le légyszi, esetleg ha más fajta tápot ajánlanátok akkor azt is 😀! Ebben az árkategóriába legyen: 10000-14000 ft



2020. ápr. 17. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden kutya mást tolerál lehet mondunk valamit és az nem jó neki. De szerintem egy labrador nak nem large breed tápot kellene adni( lehet azért van jóhúsban).

En amivel etettem az Eukanuba volt de kicsit lágyabb volt a széklete kipróbáltuk az acana tápot de attól fosott rendesen.

Most a happy dog-ot eszik ami úgy tűnik jó, de minden kutyának más a szükséglete, bélrendszere. Így neked is a próbálkozás hozza majd meg az eredményt. Persze nem havonta más más tap

2020. ápr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félre értettél! Most nem large breedet eszik! Csak azt hallottam hogy az jó minőségű táp és ezért kérdeztem meg hogy ajánlanátok e!
2020. ápr. 20. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem muszáj prémium tápot (most jönnek majd a fotelharcos állatvédők)

A lényeg, hogy ne legyen tele tömve színezékkel, vegyszerekkel. Illetve az értékeléseket ajánlatos átolvasni. Illetve én igaz felnőtt tápot adok a fél éves kutyának, DE emellett vitaminokat, és étrend kiegészítőt is kap

2020. ápr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!