Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A haverom farkaskutyája...

A haverom farkaskutyája lekölkezett a panellakásukba. Mitől van olyan elviselhetetlen orrfacsaró semmihez sem hasonlítható bűz náluk?

Figyelt kérdés
Mármint tudom, hogy a szülés miatt, de azon belül mi okozhatja?
2020. ápr. 18. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is fialt meg talált kutya, de semmilyen orrfacsaró bűz nem volt.
2020. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert nem takarítanak ki...
2020. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Mivel a te orrod hozzászokott, ezért nem érezted...

Eleve születésnél vannak folyadékok, vér, placenta, miegymás... amik hiába nagyrészét az anya kutya elfogyaszt, akkor is marad a szőrén... nameg a kicsik szőrén... mindent nem tud lenyalogatni... +a kutyak bundáján eleve van egy faggyu szerű váladék, ami vízzel érintkezve orrfacsaró bűzt eredményez (ázott kutya szag)

Nameg a kiskutyak folyamatosan tisztítgatva(nyalogatva) vannak, ez is okoz szagokat...

+a szoptatott kiskutyak száját is eleg megszagolni, bár én imádom a kiskutya szagot, de az sem egy kimondottan kellemes szag elsőre... nameg ezek a csöppsegek is kakilnak, pisilnek, rendszerint maguk alá, aminek nagyrészét a mamakutya szintén felnyalja...

Szóval vannak ott szagok rendesen.

De az ember olyan, ha egy szagnak állandóan ki van téve, kb 20perc utan már sokkal enyhébben érzi, néhány nap után pedig hiába mondod neki, max megsértődik, ha azt mondod bűzlik, mert ő nem érez semmit...

2020. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott a kölykökre? Egészségesek? Anyukában nem maradt semmi amitől esetleg vérmérgezést kaphat?
2020. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

1-es vagyok és ha ezt nekem írtad, akkor elmesélném, hogy nem mindenkire igaz amiket összehordtál.

Nagyon is kényes vagyok a szagokra, nekem nem "szokja meg az orrom" a bűzt.

Szegény kis kutya 2 napig volt kikötve egy fához egy téren amikor hazavittem, nyakig pisisen-kakisan.

Le lett fürdetve, mindene meg lett tisztítva és kapott egy dobozt, benne tiszta pléddel.

Másnap éjjel megszülettek a kicsik, összesen 3, ebből egy meghalt, azt az anyja a doboz sarkába tette, a másik 2-t rendbe tette még éjszaka.

Kiszedtem alóla a szennyezett plédet, kapott egy másikat tisztán és semmi gond nem volt.

Nem nyalogatta folyamatosan a kölkeit, azok nem voltak büdösek és az anyakutya sem.

Naponta 2x volt alattuk cserélve a pléd, mindig egy kimosott tisztára, senki meg nem mondta, hogy nálunk kutya van és az szült.

Igaz, mi kutya nélkül is takarítottunk és rendszeresen szellőztetünk, de nem vagyunk egyformák!

2020. ápr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Szaporító panelben ... a bűz a legkevesebb! Ez a bónusz!
2020. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is kutya, hanem vadaszgoreny :)
2020. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Él az összes kutya? Lehet bent maradt egy és bomlik

VIDD ÁLLATORVOS

2020. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mizu a kutyákkal?
2021. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Először azt olvastam h leöklendezett xd
2021. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!