Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges hogy elajándékozzák...

Lehetséges hogy elajándékozzák a kutyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A minap azt álmodtam, hogy az édesapám elajándékozza az én nevemen lévő kutyámat. Annyit tudni kell rólam hogy 18 éven aluli vagyok és az édesapám háztartásában élek. A kutya az én nevemen van, mivel az enyém.


Lehetséges, hogy elajándékozza a tudtom és az engedélyem nélkül?


2020. ápr. 19. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mert kiskorúként ő dönt arról, lehet-e állatod az ő háztartásában. Az álom viszont nem erre utal, csak arra, hogy apádról rossz véleményed van, és úgy véled, bármi gonosz kitelik belőle. Egyébként ha megszabadulnak egy nem haszonállattól, ami mondjuk nem fajtatiszta, ezért nincs pénzbeli értéke, akkor az esetek 80%-ában jó magyar mentalitás szerint nem elajándékozni szokták, mert sokáig tartana új gazdát találni neki, hanem elviszik valahová, és ott hagyják.
2020. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16%
Én az álmodból arra következtetek, hogy hamarosan hatalmas szerencse fog érni, mind anyagi, mind társkapcsolati értelemben. Jól gondolom, hogy a pároddal boldog kapcsolatban éltek? Hamarosan meg fogja kérni a kezedet, amire nem kell félned igent mondanod, mert az álmod azt vetíti előre, hogy 90 éves korotokig boldogan, egészségben fogtok együtt élni.
2020. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meseld el a faterodnak, hogy mit almodtal es kerdezd meg tole, hogy megtenne-e. Elsokezbol megfogod kapni a valaszt.
2020. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!