Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen anyagból lehet legjobb...

Milyen anyagból lehet legjobb kenelt+kutyaházat csinálni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 22. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi betonhálóbol csináltunk kenelt, vettünk betonhálót, amit 6m x 2.40 m darabokba árulják, utána már csak össze kell hegeszteni, majd lefested, ha nem jo a szine, lehet kapni olyan helyen nálunk, ahol keritést drótot is árulnak, nézz körül, kutyaház meg fábol, és pácoljátok be tovább tart, ha van annyi pénz vehetsz kész kutyaházat azt is lehet kapni.
2008. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
ja csak egy kész kutyaház ami duplafalú hőszigetelt és akkora hogy egy roti is meegél benne az lakkozás nélkül 60E ft VIDÉKEN és pesten meg ilyen helyeken mégdrágánn
2008. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
drágább
2008. nov. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

bocsi elözö, hozzátettem, ha van annyi pénze!!

Amugy a többit meg elmondtam, én nem azt mondtam vegyen kész házat, csak ha pénze van rá , bocs.

2008. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!