Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most, hogy tombol a koronavíru...

Most, hogy tombol a koronavírus ki gondol az állatokra?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy most senki nem jár az állatmenhelyekre, így csak utálásokkal tudnak éli a menhelyek. Viszont nm járnak sétáltatni, nincsenek tárgyi adományok stb. Hogyan tudnék segíteni az utaláson kívül? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2020. ápr. 20. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ugy, hogy felpakolod amit adni szeretnel es odaviszed a menhelynek. Szep gondolat, jo kerdes. Hajra!
2020. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Ugyan úgy vannak tárgyi adományok és az örökbefogadás is ugyanúgy működik.


Csak nézelődni és sétaltatni nem lehet. Sok menhely kiírta hogy le lehet pakolni az adományt a kapu elé, sőt van olyan menhely aki direkt tett is ki egy ilyen gyűjtő ládát a kapu elé.

2020. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, ha ez így megoldható akkor szerintem elfogok menni adakozni, hiszen most biztos jobban rászorulnak. Még egyszer köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 20. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Én postán küldtem jutalomfalatokat annak a fajtamentésnek, ahonnan a kutyám jött.
2020. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon kedves tőled, hogy továbbra is tartod velük a kapcsolatot és segítesz neki
2020. ápr. 20. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem menhelynek, hanem nyuszis gazdiként a Nyúlmentő Alapítványnak küldtem egy csekély összeget, az is valami. :) Kaptam is tőlük ajándékba matricát :D
2021. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!