Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért néz mindig a...

A kutyám miért néz mindig a szemembe, amikor az utcán jelöl?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 20. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A kutyák ezt szokták csinálni. Evolúciósan a farkasoktól származnak, akik ha vécéztek mindig nézték a társaikat, hogy figyelnek-e rájuk, mert ilyenkor tehetetlenebbek és nagyobb veszélynek voltak kitéve.
2020. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jelent ez valamit,vagy lényegtelen ? Amúgy viszonylag engedelmes kutya ,de nem rég óta nevelem én .
2020. ápr. 20. 21:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi #1 ,akkor ezek szerint normális :D
2020. ápr. 20. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
20 éve vannak kutyáim.Főleg német juhászok.de volt spánielem tacskóm pulim,most komondoraim vannak.Nagyon szeretem öket,De egyvalamit megtanultam hogy a kutyák a világ legnagyobb manipulátorai!Igen a szemével éri el a plusz kaját is,ha kunyerál!Ezek szerint te is a szemébe nézel! Amúgy semmi jelentősége! Ne nézd ha zavar!
2020. ápr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Azert nez a szemedbe, amiert Te a kutyaeba. Mondjuk, mert nezitek egymast!? :)
2020. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
én azt olvastam valahol, hogy ez a bizalom jele
2020. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
ez a kinkje
2020. ápr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért csinálják, amit az 1-es is mondott. Ez a bizalom jele, hiszen benned bízik, hogy te megvéded, ha mondjuk pisilés közben megtámadják.

Ha több ember van a kutya körül ilyenkor, megfigyelhető, hogy arra néz, akit a legjobban szeret és a legjobban bízik benne.

2020. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!