Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Haverom elutazott a szüleihez...

Haverom elutazott a szüleihez az ország masik felébe, megkért, hogy etessem a kutyáját, akadt egy kis gondom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát ez egy rotweiler, kölyök kora óta ismerjük egymást, így aztán azt hittem, nem lehet gond... nos most itt állok az udvarban, épp labdázunk, játszunk, nincs semmi gond, de ha a kapu irányába megyek, beáll elém, és rettenetesmérgesen morog... nem enged el... na most mi legyen? Elég szar helyzet...

2020. ápr. 21. 09:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Do de el a lasztit és osonj ki
2020. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Na mizu? Kijutottál?

A szomszédhoz is átkiabálhatsz ilyenkor, hogy terelje el a kutya figyelmét.

2020. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
De ilyenkor utazgat a járvány közepén? Nem semmi.
2020. ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ez van, ha az embernek idős szülei vannak, van amit meg kell tenni.

Ez egy nyaraló övezet, szomszéd nemigazán van... hiába dobom el a lasztit, lasabb vagyok a kutyánál, azt pedig kiszurja a kis okoska, ha labdázas közben hatrálok a kapu felé...

Hívtam haveromat, jól kiröhögött... szerinte nem harapna meg, csak ijesztget, hogy maradjak. Lehet majd gyűjtök bátorságot aztán kimegyek, egyelőre most leültünk :D

2020. ápr. 21. 10:33
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Az már most eldőlt, hogy te onnan ki nem mész, amíg a komád haza nem jön, így jártál. 😄
2020. ápr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Rendben, most kikommandozol valahogy :) de holnap, hogyan mesz vissza? :D
2020. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Azt hiszem a jog ezt ugy hivja: johiszemu jogcimnelkuli :)
2020. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Legyél erélyes.

Ne félj tőle.

Parancsolj rá.

Csak úgy neked ugrani nem fog az biztos.


Annyi tipp hogy ha tudod valahova csukd be és az ajtó elé tegyél egy nehezebb tárgyat amire kötelet kötsz.

Becsukod a kutyát eltorlaszolod az ajtót és amikor kapun kívűl vagy a kötél segítségével kiengeded a kutyát.

2020. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Mennyi idős a kutya?


Valamilyen rokont nem tudsz értesíteni? Végső esetben állatvédők vagy rendőrség. A haverod úgyis igazol. Ott nem maradhatsz éjszakára!

Amúgy sajnállak. Sok nagytestű kutyának ez a taktikája (komondor, kuvasz is ilyen. Nem enged KI)

2020. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ok, megoldódott, felmásztam egy fára, és onnan át tudtam huppanni a szomszéd kertbe, ptt meg az utcafronton nincs kerítés, úgyhogy kisétáltam :D izgi volt, majd holnap eljátszhatom megint :D
2020. ápr. 21. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!