Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni, hogy ne elém...

Mit lehet tenni, hogy ne elém tojtassák mások a kutyáikat?

Figyelt kérdés
A gond a következő. Nincs kutyám, ellenben rendszeresen a házam elé csinálnak mások kutyái. Mit lehet tenni ez ellen? Mert mikor szóltam, még nekik állt följebb, és azóta meg még több van. Gondoltam ilyen magas frekvenciás hangszóróra, vagy őrölt bors kiszórására, de hátha valakinek van valami tuti tippje, ami elveszi a kutyák kedvét az előttem történő tetvészkedéstől, illetve ürülék gyártástól. A gond, hogy nem vagyok egész nap otthon, de ha otthon is volnék, van jobb dolgom is ennél, minthogy azt lessem ki mikor tojat elém. Válaszokat előre is köszönöm!

2020. ápr. 21. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Vedd fel kamerára, és nézz utána, mit lehet tenni.

(Esetleg önkormányzat? Nem tudom hol laksz, mi egy kicsi város vagyunk ahol hasonlókat lehet kérdezni az önkormányzattól)

2020. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos kerítés
2020. ápr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Mennyire biztos, hogy azok hagyják ott, akiknek szóltál ezért?
2020. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Ültesd be a területet szúrós bokrokkal, akkor nem lesz kedve oda csinálni, a borsból 10 kg- okat gondolom nem akarsz venni, egy csipetnyi nem lenne elég. A gazdák után nem szaladgálhatsz, ha nem szedik fel.
2020. ápr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

#3:

Mert momentán látta az esetet és utánuk ment, okoska!

2020. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudhatom, mert nincs konkrétan leírva, hogy látta, hogy adott kutyából mi jött ki. Nekem szuka kutyám van, és vannak, akik kakilásnak hiszik, amikor pisihez leguggol. Ő ha emeli is a lábát pisihez, nem úgy, mint egy kan kutya.
2020. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Menj ki neha egy slaggal es csapasd el a csatornalefolyoig a kutyaszart.
2020. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kerítsd el a kertet egy kis kerítéssel.
2020. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

6: Senkit nem érdekel. És tök mindegy, hogy azok sz*ratják oda a kutyát akiknek szólt, vagy nem azok.. odasz*ratják.


Szerintem is valahogyan kerítsd le. Más megoldás nagyon nincs. Hiába szólsz, úgyis oda fognak menni..

2020. ápr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van kutyám, de engem is idegesít amikor reggel a bejárati kapuban belelépek a sząrba. Vannak ilyen sęggfejek, akik képtelenek felszedni.


Semmit nem ért, hogy szóltam. Viszont gyakran sétálok, szóval felismertem a kutyáját a kertben. Kb 1 héten keresztül minden nap felakasztottam a kapujára zacskóban a kutyaszart, fejmagasságba. Azóta nem találtam a kapum előtt.

2020. ápr. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!