Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám levert. Lehet valami...

Kutyám levert. Lehet valami komoly baja?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Igen,tudom hogy lehet komolyabb baja is de csak most így tudtam megfogalmazni a kérdésben.


Igen, tudom hogy állatorvos de ha jól tudom még az a város karantén alatt van és csak komolyabb indokkal lehet bemenni. De majd utána nézek.


Van egy 4 éves tacskókeverék kutyám aki tegnap óta levert és alig eszik valamit. Inni még iszik. Friss ürüléket még nem láttam. Tegnap amikor vittem őket sétáltatni akkor sem futott csak "kocogot", pedig ő mindig úgy szalad mint a villám. Már ez is nagyon fura volt de úgy voltam vele hogy várok vele egy napot hátha kialudja.

Ma már nem nagyon akar semmit sem enni. A kutyakaját is kiköpte amit edig mindig megevett.

De még akar menni sétálni és ha kell akkor fut is. (Pl.: ha valaki jön hozzánk azt megugatja vagyha a galambok leszállnak az udvarra akkor azokra is ráfut még)


Megnéztem a fogait és sehol sem volt felduzadva az innye. Nyomogattam a lábait,a hasát, és a fületővét de erre sem volt semmi reakció.


Attól félek hogy valami komolyabb baja lehet.

Mostanában volt benne kullancs és lehet attól.


Szerintetek, ez mennyire súlyos?

(Megpróbálom minél hamarabb elvinni állatorvoshoz)


Válaszokat előre is köszönöm!



2020. ápr. 22. 13:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Már ez a második nap hogy levert de enni még eszik ha keveset is és lábra tud állni. Akkor ez nem hiszem hogy babéziózis vagy csak később fog rajta durvábban meglátszódni.

Szívféregre én is gyanakodtam de még nem hallottam őt köhögni. (valahol olvastam hogy a köhögés a leggyakoribb tünet).

2020. ápr. 23. 00:52
 12/12 anonim ***** válasza:
Masodik napja? Es meg mindig nem latta egy olyan allatorvos, aki mar reg megmondta volna, hogy mi es mekkora a baj? (klassz!?)
2020. ápr. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!