Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Kutyapelenka valakin...

Segítség! Kutyapelenka valakinél bevált?

Figyelt kérdés

Nem azért szeretnék kutyapelenkát, mert lusta vagyok levinni a kutyát.

A sztori röviden, van egy 3 hónapos kutyusom, 2 hete nálam. A vírus miatt 4 órában dolgozom két naponta, ezért vállaltam be kölyköt, nagyon gyakran lemegyünk. Ezek gyors eü séták az oltások miatt. Viszont sajnos édesanyám, aki messze el tőlünk elvesztette a munkáját, és egészségi állapota is hirtelen romlásnak indult, nincs miből megélnie, én viszont kaptam egy nagyon jó lehetőséget, 8 órában, ezáltal segíthetnék neki. Sajnos nem tudhattam előre, hogy ez lesz, nagyon kikészültem. A kutyáért is felelősséget vállaltam, nem akarom elajándékozni! Arra gondoltam, hogy kipróbálnánk a kutyapelenkát, míg távol vagyok, rászoktatnám a kutyust. Működhet szerintetek?



2020. ápr. 22. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

és nagyon nyitott a tér?

mert ha egy ajtó méretű "nyíláson" kell átmenni a parkettás-járólapos rész között, akkor oda lehet venni rácsot, ami mondjuk lehet inkább kisbabáknak van kitalálva, de a kutyákhoz is tökéletes (csak olyat kell venni, ahol a rácsok között nem fér át :D

2020. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Panelban lakom, a konyha elég kicsi. Talán meg tudnám oldani a rácsot, bár erről már a tulajt is meg kéne kérdezni, mert az már szerelést igényel.

Viszont most láttam meg a Kutyakényelem oldalán ezt a hordozható kennelt. Azt írták, vízhatlan az alja, és abba is tudnék berakni pelust is, ha sikerül rászoktatni. Nem lenne rossz talán! Csak ez is hálós, félek, hogy kirágná...

2020. ápr. 23. 14:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Koves helysegben legyen a kicsi,amig nem vagy otthon. Legyen ott a fekhelye,vize. Nem fogja felmarni a kovet a vizelet.
2020. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!