Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet leszoktatni egy...

Hogy lehet leszoktatni egy kutyát arról, hogyha más kutya dominálni akarja, akkor odakapjon?

Figyelt kérdés

Az én kutyámnak egyszerűen nem tudom megtanítani , ha van rá lehetőség és látom,hogy a másik nem barátkozik,hanem púposkodik felé,vagy a seggében van rögtön elhúzom ,mert tudom,hogy odakap . Persze egyszerűbb ezeket az eseteket elkerülni,de nem mindig van rá mód,pl ma a futtatóba sokszor hoznak ilyen kutyákat, egész végig mást sem csinál csak jelölget,meg a többit egrecíroztatja. A gazdáknak meg hiába szólok,hogy fegyelmezze akutyáját és ne engedje h pl meg akarjon hágni egy másikat.

Néha nagyon nehéz ezt elkerülni,holott én folyamatosan figyelem a kutyámat és ha kell rászólok .

Főleg kutyás műsorokban látom,hogy van amelyik "türelmesebb" ,mint az enyém, kifordul a helyzetből ,arrébb megy és nem támad . Támadásnak mondjuk erős túlzás nevezni,mert tényleg csak odakap,de nekem akkor sem tetszik mert verekedést nem akarok. Mit lehet tenni ?


2020. ápr. 22. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Ha latod,h ilyen jon,szolj neki,h varjon,mert kimentek. Mi is ezt csinaljuk. En inkabb eljarok futni a kutyammal meg gyujtom a kutya baratai elerhetosegeit: internetes feluleteken is.
2020. ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tiéd megfelelően viselkedik. De mikor sok neki szól a masik kutyanak. Nem baj ha oda kap. Amennyiben nrm lesz verekedés csak oda kaffant a masik kutyanak. Másik kutya gazdajanak kéne raszolnia a saját kutyaja rá.
2020. ápr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En is ugy gondolom, hogy nincs a kutyaddal baj es igen is kapjon oda ha molesztaljak. Ne aggodj, ilyenbol nem lesz verekedes.

Ne szolj ra a kutyadra, amikor tok normalisan viselkedik! Valoszinu te is hatraszolnal, ha valaki elkezdene cseszegetni hatulrol ... csak raszolnal, hogy hagyjon mar beken ... kutyad is csak ezt teszi.

2020. ápr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs baj a kutyával, a többi hülye gazdával van. Én simán beállok ilyenkor az enyém elé, és ráordítok a puposkodó kutyára. Ettől vagy megijed a gazdi vagy elkezd pofázni, ez esetben biztosítom róla, hogy neki is gond nélkül leb@@@szok egyet ököllel, ha nem csihad. Ennyi. A zöme kutyás idióta.
2020. ápr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!