Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldognak kihullott...

Francia bulldognak kihullott sok helyen a szöre piros holyagok rajta, ezüst kolloiddal befujtam erre még több kijött neki! hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Ezer orvonál voltam,azt ne irjatok légyszi.azt hittem az ezüst kolloidtol nem lesz baja,vagy segit majd.
2008. nov. 22. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ha több orvosnál voltál már, akkor nem értem, miért hiszed, hogy az utca embere egy ilyenre tud válaszolni. A legtöbbet az orvosok láthatnak ilyesmit, és sajnos ha egyik se tudott mit mondani, akkor csak azt tudom javasolni, hogy keress egy híres, megbízható, másoknak bevált helyet, hátha valamelyik látott már ilyet.

Egyébként az ezüst-kolloidot orvos írta fel, vagy önszorgalomból kísérletezel? Ha orvos írta fel, miért nem kérdezed meg tőle, hogyan lehet ez, és mit lehet még tenni?

2008. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazabol azt vártam hogy találok vkit aki fogyasztott már iylet,és lett töle vmi baja!Ilyennel még nem találkoztam,ezért érdekes!
2008. nov. 23. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos erre is azt kell mondanom hogy az állatorvost kérdezd meg!

Mégiscsak Ő találkozik a legtöbb ilyen esettel...


Ha végeztek bőrkaparék vizsgálatot és semmit nem találtak, akkor lehet hogy valami belső allergia okozza.


Szerintem menj vissza a dokihoz és kösd az ebet a karóhoz hogy vizsgálja ki! Olyan nincs hogy semmi baja !

2008. nov. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!