Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha leszidom maga alá pisil?

Ha leszidom maga alá pisil?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kutyám szinte mindig maga alá pisil amikor leszidom ha valami rosszat csinál. Erről le lehet valahogyan szoktatni?



#pisilés #taníytás
2020. ápr. 24. 00:25
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Sok neki a büntetés mértéke. Próbáld esetleg finomabban, valszeg az is elég lesz neki.
2020. ápr. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Érzékenyebb az idegrendszere.nem szabad őt ennyire leszidni.
2020. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Szidd le azert is, mert bepisil ... szidd le mindenert ... uralkodj a kiskutyadon ... terrorizald nyugodtan ... pont neked valo a kutyatartas! (ja, nem!)
2020. ápr. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Egy mondattal szifd le. Ne ordits vele,csak hatarozott hangsullyal mondd.


Ne verd meg soha.


A bepisiles a tulzott buntwts es lelki terrorvmiatt van. Legyel elnezobb es sokkal turelmesebb vele. Vidd futni.

2020. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utcáról befogadott kutya. Valószínűleg előttem nagyon nehéz sorsa lehetett, mivel csontsoványan találtam és mindentől félt. (ez persze annak a kommentelőnek szólt, aki azt mondta hogy nem nekem való a kutya tartás. Szerintem először inkább tudd meg a részleteket). Természetesen nem szoktam bántani és próbálok nem is erélyesen szólni rá, de nyilván nem nézhetek el neki mindent.

Köszönöm a válaszokat, ezentúl még jobban odafigyelek :)

2020. ápr. 26. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!