Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyás társ (aság) kereső,...

Kutyás társ (aság) kereső, ami él és működik is?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyenről? Életemben először elővettem a fb-ot is, hátha ott szerveződnek, élnek ilyenek, és mindössze egy társakat kereső csoportot láttam eddig (ahol már 1 hete jelentkeztem, és még nem igazoltak vissza, egyébként relatíve elég alacsony tagszámmal is működik, azt nézve, hogy országos).


Kutyás közösség-keresésben sem voltam sikeres, az ilyen helyeken nem bukkantam sem közösségekre, sem szívesen társulókra, legfeljebb 1-2 üres kommentben volt érdeklődés. (Van egy régi netes kutyás társkereső is, kipróbáltam egyszer, idősebb állattartó-földmevűvelő bácsikkal elcsevegtem rajta, más eredménye nem lett).


Tudom, hogy a szervesen létrejövő az igazi, utaznék is, hogy ismerkedjek, csatlakozzak, ha lenne a környéken, de most ez is lehetetlen ugye.


Spec csoportban nehéz az újaknak, azon túl, hogy kb. minden aktív tag messze van, inkább a kemény mag kommunikál egymással, a friss belépőre nem igazán reagálnak.


2020. ápr. 24. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Szinte minden ismertebb kutyasetaltato helynek van facebook csoportja.
2020. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
kutyafajtankent is talalhatsz facebook csoportokat
2020. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
... de ilyen kutyas baratokat leginkabb setalas kozben tudsz talalni, amikor seta kozben szoba elegyedsz masokkal. Ha jofejek vagytok megbeszeltek valami uj talalkozot. Ha mar tobbszor is talalkoztatok, innen mar nincs is olyan messze a baratsag.
2020. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Kutyaiskolaknak is vannak ilyen barati korei.
2020. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Egy hónapja költöztem. A régi helyen minden hétvégén, és sokszor hétköznap is voltak nagy bandázások szabadon, volt egy szupi kutyás közösségünk.


Itt egy kutyasétáltó sincs rajtam kívül, kb. 10 km-es körzetben biztosan, mert sokszor megyek ilyen 20-as körökre velük.


Nem tudni, meddig nincs sulizás (bár a régi helyen nálam nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket). Talán itt találok majd egy egymásra és bandáztatásra nyitott csapatot egyszer, ha újra összejárhatnaj az emberek kutyázni, de nem akarok pusztán erre várogatni. :)

2020. ápr. 24. 19:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2020. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fejér megyében.
2020. ápr. 24. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Hétvégente a régi bandához visszamenni nem opció? Nem tudom mennyire költöztél el...

Első körben én is fajtacsoportoknál próbálkoznék, szoktak lenni ilyen kiírások pl. hogy cuki vizsla fiú játszópajtit keres Mucsaröcsögén, ha van kedved csatlakozz szombat reggel 10 kor 😄

2020. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!