Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után kis vérzés...

Ivartalanítás után kis vérzés volt a seb körül, ez normális még vagy már baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Husky Szuka kutyánkat (6,5 hónapos) most április 23-án este ivartalanították és azóta rajta van a gallér is . Pisilni meg “kakilni” járunk ki az udvarra , de van hogy eltart egy órát is még megtalálja a megfelelő pózt, fáj neki. Az előbb leült , meg lefeküdt , gyorsan felszedtem a kutyát behoztam és adtam neki inni , akkor láttam félszemmel , hogy minta a hátsó lábával megpróbálta volna lekaparni a sebet . Aztán megnéztem , mert nagyon fáj neki és egy olyan szárazabb , de még kenhető vérfolt volt ott neki a seb szélén a varrati csomónál , letöröltem és azóta nem lett több , de most már nem engedi megnézni . Sajnos doki pedig csak holnap van 9-12 -ig 15 km-re, persze ha több a soknál azonnal viszem . De addig is szeretnélek megkérdezni Titeket ,hogy :


Ez normális még jelenleg vagy baj lehet ?

Mit tegyek , hogy ne fertőződjön el vagy , hogy le legyen kezelve ?

Nedves puha ruhával töröltem le , hogy ne sértsem meg . (Úgy olyan itató , tapogató mozdulatszerűen)



2020. ápr. 25. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A verzés,valószínű annyi higy megkaparta,az normalis,az viszont hogy fáj neki,,az egyéltalán nem..fájdalomcsillapítót kaptatok?,addig is betadinnal kezeld le a sebet,,és ha még mindig fáljalja vidd el egy másik dokihoz
2020. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!