Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen állatoktól van?

Milyen állatoktól van?

Figyelt kérdés

Kutya, macska, madár, nyuszi, esetleg egy halatok van? Akármilyen állat is van neked, biztos boldogít és sok vicces emlékeztek van.

Mi a neve az állatotoknak?

Milyen állatotok van, mennyi idős?

Miért őt választottad?

Vicces élmény?

És ha valamit még hozzá akartok fűzni, csak nyugodtan!



2020. ápr. 25. 15:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Bocsi

Azt akartam írni, hogy milyen állatotok van, csak a telefonom autómatica átírta.

2020. ápr. 25. 15:53
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Alabai kutyam van, hatalmas egy allat ... meg is Pötyi nevet adtam Neki (ugy gondoltam vicces lesz) ... egy hatalmas kutya es Pötyi a neve ... es tenyleg vicces :)


Amikor jonnek ilyen turistak az erdoben egy mellek osvenyen, egymas utan szep libasorban, a kutyam meg eppen a susnyasban kakil :) (nem szereti, ha megzavarjak) ... erre elorohan azzal a behemot testevel es olyan oblosen melyen ugat, hogy az leirhatatlan ... en csodalkozom, hogy nem kapnak infarktust a turistak :) ... de vegul mindig baratsagosan valunk el mindenkitol, a kutyam nem bant, de azert mindenki maga ala csinal, ha elocsortet a bokorbol. Montenbikeseket is szokott riogatni, mint az erdo szelleme :) Ezt is vicces megelni, de azert a bringasok eleinte becsinaltak mind :) azota ismerik mar a kutyam.

Nem valasztottam, csak ugy lett. Noverem egyszer csak beallitott vele (ket honapos sem volt), hogy elonevelesre itt hagyja nalam (neki van mar ket ilyen kutyaja, csak azok mar nagyok) ... szoval azt mondta, hogy neveljem egy darabig amig akkora nem lesz, hogy belehet mutatni a nagyoknak. Igen am, de kozben ugy megszerettem a kutyat, hogy nem adtam mar vissza. Igy lett.

Hozzafuzni nem akarok semmit, legyen mindenkinek ilyen jo allat baratja (talan ennyi).

2020. ápr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Amugy nem kis problemat akasztott ezzel a noverem a nyakamba, de vegul is ... imadom ezt a kutyat, vegig csinalom tisztessegel. Nyamvadt tizenegynehany ev (ennyit el csak egy kutya) ... megprobalom bearanyozni neki minden napjat. Es tudod mit? Szerintem tokre meghalalja. Klassz dolog, ha van egy ilyen allat a kozeledben (dirket nem mondtam, hogy van ilyen allatod) ... nem a tulajdonom, onallo szemelyiseg csak ragaszkodik hozzam. Jo ezt megelni!
2020. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%

Azt kered elmeny: tudod mi az elmeny? Amikor setalsz az erdoben, a kutya szaladgal valamerre ... erre egyszer csak ott all veled szemben egy bazinagy vaddiszno ... nem tudom mas ilyenkor mit csinal, en majdnem bekakiltam, a kutya meg sehol ... mar kezdtem eppen kenyelmesen elhelyezkedni, hogy megnezzem azt az utolso filmet, ami ilyenkor allitolag lepereg az ember szeme elott, amikor mint egy boleny, elokerult a kutyam (ezt a reszt nem irom le, mert 18-as karikas) ... szoval az a diszno ugy elszaladt, hogy azota is szalad (csak az orok vadaszmezokon).


Hat tudod?! Ilyet megelni? En meg ma sem fogtam fel igazan.

2020. ápr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Ezt?! Ezt nem lehet felfogni. Senki nem tanitotta ilyenre a kutyat! Kepzett OK, de soha semmi ilyen agressziv semmi ... ul-fekszik-marad-hozzam (ez sem ment rendesen) ... en csak aradozni tudok. Bocs!
2020. ápr. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
15 honapos es ahogy lattam, meghalt volna ertem (nem neki kellett) ... tenyleg soha nem tanitottam ilyenre!
2020. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Elmeny? EZ elmeny.
2020. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Azota is egy macifej :) en meg mindig plussmacinak latom ... pedig egy 147 kilos vaddisznot vegzett ki ugy, hogy a malacnak nem volt meg a ket hatso laba (ki kellett hivnom az erdeszetet).

Eszmeletlen, egy kis macko ... meg vsak egy kolokgolya.

2020. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
En ilyet meg nem lattam, valojaban nem is hiszem el, hogy ilyen a kutyam ... kozben tok bekes, egy csivava is megfutamitja ... de tenyleg.
2020. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
larod mit okoztal (bennem) a kerdesedel? Jonnek elo a filmkcckak, probalom atadni az elmenyt (erre pontozgatnak) ... ki nem szarja le, ha ez a valosag? Lepontozzak ami megtortent, ami igaz? Ez egy ilyen oldal ... pedig tetnyleg erzelmeket szabaditottal fel az egyszeru kerdeseddel. Aki parszt, az pedig az is marad (ugasson barmit) es pontozzon: ennyit er.
2020. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!