Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a nő b. unkó volt?

Ez a nő b. unkó volt?

Figyelt kérdés

Haver mesélte előbb, hogy épp bringázott a városban, amikor arra sétáltatta egy nő a kutyáját és 2 kóbor kutya majdnem nekiment a kutyájának. Ő felugrott a padról, hogy elzavarja a kóbor kutyákat. Kérdeztem, hogy-hogy meglépte ezt? Azt mondta, ő ilyen helyzetekben mindig segít. Szóval a nő még csak egy köszönömöt sem mondott neki. Nem várta el, - mondta, de jól esett volna neki. Ezzel én is egyetértek. Igazán megköszönhette volna, még ha nem is kért segítséget.


Nektek mi a véleményetek a nőről?


2020. ápr. 25. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon komoly párkapcsolati probléma. De hogy tudott egy padon bringázni a haverod?
2020. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pihent közben... 🤨
2020. ápr. 25. 21:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy nem. Rá sem nézett haverra, a kutyáját próbálta vonszolni a pórázzal a kóborkutyák elől. A nő olyan 35 körül lehet szerinte. Fura. Tényleg ilyen távolságtartók lettek az emberek???
2020. ápr. 25. 21:27
 4/9 anonim válasza:
47%
Ezért nem is jár köszönöm.
2020. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
95%
Mondjuk lehet, hogy a nő azt hitte, hogy a haverod a saját kutyáit hívta vissza. Egyébként ez miért párkapcsolati kérdés? A te csajod volt?
2020. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az illem ezt diktálná. De lehet, mi vagyunk más bolygóról valók. 😄
2020. ápr. 25. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem akart bunko lenni, csak baromira megijedhetett es leblokkolt.

A baratom kutyaja mikor embert vagy mas kutyat megtamadott akkor a baratom annyit nem birt kinyogni, hogy bocaanat ne haragudjon. Mindig en magyarazkodtam helyette o meg a kutyat probalta elrangatni es annyit nem mondott ne haragudjon. Gondolhaton mekkora tuskonak tartotta mindenki. Otthon ha kerdeztemmiert nem szolalt meg azt mondta hat keptelen volt ra.

2020. ápr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6:

Most heherézhetsz itt, mint a tejbetök, de nem mindenki tud kapcsolni, megfelelően tudatosan reagálni egy ilyen szituban, ahol hirtelen történik minden.

2020. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oksa.
2020. ápr. 25. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!