Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok értelmezi egy szerződ...

Tudnátok értelmezi egy szerződést? Kutya vásárlás tenyésztésre.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tenyésztésre szeretnénk venni egy kutyát.

A szerződésben ez áll:

"whole offspring of xy dog born in another cattery must be neutered."

Ez mit jelent? Az összes más kennelben született utódját ivartalanítani kell?


2020. ápr. 26. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az ivartalanítást.
2020. ápr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ez vonatkozik a sokadik generációra is? Ha meghagyok tőle egy lányt, akkor annak se adhatok el tenyésztésre a kölykei közül?
2020. ápr. 26. 12:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha az összes kölyköt ivartalanítani kell, akkor nem tudsz tőle szukát hagyni...
2020. ápr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ez más kennelekre vonatkozik, én meghagyhatok. Az another cattery az nem az enyém. Legalábbis én így értelmezem.
2020. ápr. 26. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Abban a pillanatban, ahogy neked kennelneved van és arra hozol le almot, már te is "más" kennel vagy.

tessék pontosítani azzal a tenyésztővel, akitől veszed a kölyköt.

2020. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen tenyesztotol ne vegyel kolykot. Ez bizonyitja,h hibas genjeik vannak. Hibas kutyat fogsz megvenni. Ne vegyel tole. Ilyet nem ir egy tenyeszto ae,akinek egeszseges kolykei vannak. Csak a hivas utodokat nem szoktak tovabb orokiteni.


Az en tenyesztom nem kotott ki ilyet a szerzodesben. Hibatlanok a kutyai. A felmenok is egeszsegesek.

2020. ápr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:16

Van pár ritka fajta kutya, amelyiknek a tenyésztője annyira védi a saját tenyészetét, hogy csak a saját kennelnevén lehet almot lehozni a tenyésztésre eladott kutyáitól.

2020. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én buyer's cattery néven szerepelek benne.

Hülyeségnek tartom ezt a beteg kutyás dolgot.. Az egyik legjobb tenyésztőtől veszem, nem betegek a kutyái. Csupán ő nem azért dolgozott a fajtán x évig, hogy csak úgy kiadja fűnek-fának, hogy azt csináljanak vele, amit akarnak, és szórják tovább a vervonalat. Én is beleirnam, hogy x generáció után adható el a kölykeiből tenyésztésre. Csak azt nem értem, hogy itt az összes leszarmazottját kötelesek ivartalanítani más kennelben, vagy ha én a 2.,3., valamelyik generációból adok el egy másik kennelnek tenyésztésre, arra már nem vonatkozik, mivel nem közvetlen utódja?

2020. ápr. 26. 19:07
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Off: a Cattery az macska tenyészet.
2020. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Remek🤣 Igazán biztató jel🤣

2020. ápr. 28. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!