Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyanak?

Szaszaa92 kérdése:

Mi baja a kutyanak?

Figyelt kérdés

Sziasztok !Múlt hét csütörtökön kezdődött az egész .A 11 éves kutyám leugrott az ágyròl és hányni kezdett .Utána hányt még 2 szer ami már véres volt.Akkor hajnalban rögtön mentünk ügyeletre az állatkorházba ,ahol megröntgenezték és infuziot kapott .Akkor jobban lett evett is diétásan,kapott gyògyszereket .Akkor este egyszer hasmenése volt ,arra gondoltam h a gyogyszerektől .Utana jobban lett pár napig .Aztan vasárnap hajnalban megint hasmenese volt és utana már nem is evett .Hétfőn reggel rögtön mentünk megont az állat kórházba ahol azt mondtak,hogy tele van a gyomra belgazzal,mert h valami miatt felborult a gyomrában a normális működés csinaltak meg egy röntgent ahol találtak köveket a hugyholyagjaban de azt addig nem tudjak ultrahangozni a belgazok miatt.2 nap múlva kell visszavinnem addig figyelnem kell ,hogy tud e pisilni meg ha rosszabbul lesz akkor rögtön .De én nem értem pl ,hogy elvileg azért nem eszik,mert a belgazoktol faj a hasa és ezért nincs étvágya.Ez lehetséges ? De pl vervetelt nem csináltak csak rontgent ,de abból nem látszik ha pl más belső szervi baja lenne .Merr én már arra is gondoltam ,hogy valami vese probléma lehet ,ha a hugyholyagjaban kövek vannak .

Most tegnap már 3 szor evett nagyon keveset és próbálom itatni mindig .Setalni van kedve és jatszik is ,de meg nem az igazi.Nem szeretnem ha komolyabb baja lenne .Es most Ausztriában vagyunk ,ezért is aggodom túl mert otthon van az orvosunk akihez eddig mindig haza mentünk ha valami volt, akiben megbizom és most teljesen bizonytalan vagyok a kinti orvosokkal kApcsolatban.Volt már valakinél hasonló tüneteket ?



2020. ápr. 28. 11:48
 1/5 drfauna ***** válasza:
Lehet, hogy parvós.
2020. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre ,de akkor többet kellett volna hánynia nem ? Mert azóta az egy éjszaka óta nem hányt .És ma is már 2 szer evett kevés husit .
2020. ápr. 28. 12:23
 3/5 drfauna ***** válasza:
Hát, nem tudom... Nem vagyok kutyás gazdi, de a leírásod alapján ez gyanús. Telefonon hívj fel egy állatorvost, ő tud majd diagnózist felállítani.
2020. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 drfauna ***** válasza:
És ha ez a probléma, akkor hamar cselekedni kell, mert a kutyus kiszáradhat!
2020. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 drfauna ***** válasza:
Szurkolok, majd írd meg, hogy mi lett vele.
2020. máj. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!