Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám milyen szagra lehet...

A kutyám milyen szagra lehet ennyire izgatott?

Figyelt kérdés
Van felpakolva tűzifa télire a ház mellett. A kutyám egyszer csak elkezdett ott szaglászni, és oda ment a másik, és ő is elkezdett. Nagyon be voltak zsongva, szaglásztak, majd rám néztek, és ugattak. Elkezdtem pakolászni a fát, mert már engem is érdekel, mi lehet mögötte, ha ennyire akarják. Nem láttam semmit, pedig ők nagyon szaglásztak, mikor pakoltam, egyre csak arrébb keresték. Mikor mondtam nekik, hogy nem látok ott semmit, és vissza pakoltam a fát, nem tetszett nekik, egyre csak ugattak, és izgatottan szaglásztak megint. Gondolom van valami mögötte, kettő kutya orrának lehet hinni nem? Mire lehetnek ennyire beindulva? Valami kaja eshetett be mögé?
2010. júl. 28. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Vadászkutyák? Vagy azok keverékei esetleg?

Lehet h vmi vad bújt mögé, esetleg patkány vagy egér.

2010. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pakold le teljesen és engedd őket ásni egy kicsit :)

lehet pl egér vagy akármi is a fal ögött vagy valami lyukban.

2010. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, tacskó keverékek.
2010. júl. 28. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is egér lesz az! Gyorsan el tud bújni előletek, de a kutyák messziről megérzik a szagát.
2010. júl. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy valami vad, a városban, elég messze van ide az erdő. Arra gondoltam, valami csont lehetett, mikor tavaly felpakoltam a fát, akkor mögé került, de akkor mindig ott keresnék nem?
2010. júl. 28. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor tuti biztos h vmi egér vagy patkány. A tacsi vadászkutya úh feléledt bennük az ösztön. Legalább nem lesznek kártevőid :D
2010. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet egér, mikor keresték egy helyen, lepakoltam a fát, és egyre arrébb szagolták, megint ott lepakoltam, és megint arrébb keresték...
2010. júl. 28. 13:49
 8/9 Akiteki ***** válasza:
Egér volt az, csak elszaladt.
2010. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, mindegy, remélem messzire ment. :)
2010. júl. 28. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!