Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha sajnálom a...

Mit csináljak, ha sajnálom a kutyát, akit el kellett temetnem?

Figyelt kérdés

Nagyon öreg volt és beteg, rosszul érezte magát, nem evett és nem ivott, le volt gyengülve, fájtak az ízületei, ezért egy állatorvossal elaltattuk, hogy jobb legyen neki. Ez tudatos volt, mert a legjobbat akartuk neki. De nem is ez a baj, csak annyira rossz volt beletenni a testét a földbe és ráönteni a földet. Nem rólam van szó, hogy nehéz lett volna a lapát, csak nagyon rossz dolognak tartom, hogy egy test, aki járkált és nálunk volt, bekerült a hideg földbe.


Mert, ami előtt ráöntöttem a földet, láttam a kis testét és a kezeit,, a szemét és tudom, hogy ott van a földben és azért van ott, mert én oda beraktam. Délután 5-kör temettem el és azóta egyre rosszabbul érzem magam. Persze nem magamon akarok segíteni, én nem vagyok fontos egyáltalán, csak nagyon sajnálom a kutyát, amiért a földbe van és olyan, mintha rajta akarnék inkább segíteni, mert olyan félelmem van, hogy nem jó neki ott. Hiába tudom, hogy már a temetés előtt másfél órával halott volt. Tudom, hogy ez zavaros. Mit csináljak? Köszi a válaszokat.



2020. ápr. 28. 22:52
 1/3 ASegélyember ***** válasza:
79%
Ez normalis. Tavaj meghaltak a kiscicáink mert kutya tamodott rájuk. Este alig birtam nezni, másnap mivel anya nem volt otthon legalább egy zacskóba bele kellett tennem őket. Olyan szörnyű volt látni hogy az egyiknek fel volt borzolva a szőr a hatan, a masiknak meg fajdalmas tekintete volt, meg a szaja is nyitva. A cicák akik ott rohangáltak, játszottak minden nap. És közben magamat hibáztattam, hogy nem keltem fel időben talán, pedig tudtam hogy rohantam, igyekeztem, de késő volt. Egy ilyen mindig fáj.Aztán végül a bátyám ásta el őket.
2020. ápr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet, minden élőlény, megszületik, és meghal, ti megszabadítottátok a szenvedéstől, fájdalomtól ami egy jó cselekedett. Gondolj arra, hogy tejes életed élt egy családban ahol foglalkoztak vele, egy kutyának ez a legjobb élet amire számíthat, de lepörgött az élete. Kész már nincs több ideje nem lehettet már megmenteni, ha nem altatod el akkor szenvedet volna. Erre gondolj
2020. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Enis így voltam,annyira durvan,hogy 2x ki is ástam csak hogy lathassam..azita nem ástam ki...mióta ez az eset történt,hamvasztást valasztom
2020. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!