Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem megfelelő a kutyatáp?

Nem megfelelő a kutyatáp?

Figyelt kérdés
Acanával etetem 5 hónapos kutyámat de nagyon kemény a széklete. Energiával nincs gond, alkalmakként 10km-t is simán lesétál de átlagban meg van az 5-6. Kidobni nem szeretném a 6kg-os csomagot de azt hiszem túl későre fogyna el a 2kgos kiskutya mellett. Esetleg keverjem más táppal vagy áztassam?

2020. ápr. 28. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Most akkor hogy is van? 5 hónapos és 2kg? Milyen fajta? 10km vagy 5-6km? Lehet sok az neki ennyi idősen.

Mit jelent nálad a nagyon kemény? Alig bírja ki nyomni?

Lehet több vizet kellene neki adni mert ha 5 hónaposan kb 10 kilométert sétál akkor lehet az is h ki van szaradva

2020. ápr. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uszkár. Hétköznap 5-6, hétvégén 10+. Teljesen jól bírja, nem ül le vagy sír, hogy elfáradt volna (mikor kissebb volt egy óra után rendszeresen ezeket csinálta). A víz folyton előtte van séta alkalmával fél óránként kap inni. Van mikor a kaka annyira kemény, hogy amikor felszedem a zacsiban szinte össze sem tudom nyomni. Ja és nagyon sok füvet, botokat eszik. Szerintem szórakozásból is tépkedi a füvet mert igazából mindent megpróbál megenni. Hajszálakat, papírzsepit, bármit amit megkap.
2020. ápr. 29. 00:29
 3/3 anonim ***** válasza:

5 hónapos kutyának iszonyat sok az a tizen kilóméter. szétbarmolja az izületeit, várjatok még vele.

írtad, hogy botokat is eszik, nem lehet, hogy attól kemény?

2020. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!