Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk újabban bevizel...

A kutyánk újabban bevizel minden séta előtt a lépcsőházba. Találkozott már valaki hasonló jelenséggel? Aggódunk a lakók miatt.

Figyelt kérdés

Több mint egy éve fogadtuk örökbe a kutyusunkat, eddig minden teljesen rendben ment. Most pedig minden séta előtt a lépcsőházba vizel, direkt hamarabb indulunk vele pont a balesetek miatt, de így sem jobb, amint kilépünk az ajtón kezdi is.

Ezt megelőzte hogy a lakásba is bevizelt, ha nem jöhetett be este a szobánkba, két helye van, de ez nem volt jellemző hogy hisztizett és oda pisilt az ajtónk elé. Nagyon szeretjük és türelmesek vagyunk vele, de a lakóknak bosszúságot okozunk ezekkel a balesetekkel, mert legutóbb sikerült a liftbe végeznie.. Természetesen elvisszük állatorvoshoz, addig is amíg nem jutunk el, mit gondoltok szóba jöhet hogy lelki okok miatt kezdett el bepisilni ? Esetleg tanácsot tudtok javasolni, aki találkozott már hasonló jelenséggel ?:( A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm !


2020. ápr. 29. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Remélem, felmosod minden alkalommal! Nagyon büdös és gusztustalan.
2020. ápr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem igazán betegség. Jelöl, birtokba vesz.

mekkora a kutya? Ha kézben elbírod, vagy kapd fel amikor pisil,és tiltsd . Vagy eleve kézben vidd le.

2020. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kan? Ivaros?
2020. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi ilyenkor mindig visszamentünk a lakásba, feltakaritottam, utána mentünk sétálni csak.


Aztán azt találtam ki, hogy már az ajtóban elkezdtem neki mutatni a jutalomfalatot, elterelem vele a figyelmét és lent kapta meg, mikor már kiértünk a házból. Végig próbálta elvenni, arra figyelt.


Bevált.

2020. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!