Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér foltok a feje tetején?...

Fehér foltok a feje tetején? Mi lehet?

Figyelt kérdés
Egy -két pici foltban ritkult a szőr a tacsim feje búbján, homlokán. Nem feltünő, de 100%, hogy korábban nem volt ott. Még növésben van, lehet, hogy csak ritkább ott a szőre? Vagy betegségre utalhat? Picit hullik is a szőre, de nem nagyon.
2010. júl. 28. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudod lefotozni és ugy megmutatni? képfeltöltö.hu és úgy
2010. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az kepfeltoltes.hu de mindegy.


Egyébként nem hiszem, hogy baj lenne, lehet, hogy beütötte korábban valahová és a sebhely helyén nem nőtt szőr, vagy lehettek ezek csípések is. De ha nagyon aggódsz, nézesd meg dokival, de nem hiszem, hogy nagy baja lenne. :)

2010. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A digitális gépünk 3 hete megadta magát, így sajnos nem tudom lefotózni, pedig eszembe jutott. Először azt hittem, csak fehér ott is a szőre, mert a nyakán egy picit az, de aztán közelebbről megnézve a fejbőre látszik, picit kilátszik. Egy hét múlva megyünk dokihoz, oltásra.
2010. júl. 28. 15:15
 4/7 anonim ***** válasza:

nem mindegy mi az oldal címe? ne arra válaszoljatok már...nem ez volt a kérdése...

kérdésre felelve: nem hiszem hogy baja van de figyelgesd

2010. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fiatal, egy év körüli, akkor lehet szörtüsző atka is. Érdemes lenne dokinak megmutatni és ő ír fel a kezeléshez megfelelő szert. Általában olyan 8 hónaos kor körül szokott előjönni. Valamiért az immunrendszer meggyengül és az atkák beindulnak.
2010. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3.5 hónapos még... atkára nem gondoltam eddig. Keresgéltem a neten, de nem találtam atkás kutyusos képet. Össze akartam hasonlítani..ha ez lenne, milyen tünetei lennének még?
2010. júl. 28. 16:14
 7/7 Akiteki ***** válasza:

Ne várd meg az 1 hetet, mert ha valami baja van, úgysem fogja beoltani.

Pici kölyök még, bármilyen baj súlyos lehet.

2010. júl. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!