Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kivakarta a bőrét és...

A kutyám kivakarta a bőrét és sebes lett (nyakán). Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2napja lett levágva a szőre rövidre, eddig hosszú volt. Eddig is vakarózott néha,most is, de ugye most már egyből a bőrt éri,nem a szőrtömeget és kisebesedett neki két helyen is. mit csináljak a sebbel? és mit csináljak hogy máshol ne vakarja ki?
2010. júl. 28. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem megakadályozni kellene a vakarást, hanem az okát megtalálni és megszüntetni. Ne fizikailag fogd le , hogy ne vakarja, hanem a viszketést csökkentsd. Orvos tud segíteni az okok kiderítésében.
2010. júl. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért vakarózott,mert minden beleragadt a szőrébe és bökte. Most meg azért,mert néhol túl rövid lett a szőr és az böki őt,viszket neki. De ezzel senki sem tud csinálni semmit,meg kell várni,míg megnő,de addig mit csináljak vel?
2010. júl. 28. 15:56
 3/6 anonim válasza:

Szia

Az állatorvos feltud rá írni gyógyszert az én kutyám is sebesre vakarta a bőrét és az állatorvos írt fel neki gyógyszert olyan 2100 Ft volt 7 db

2010. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy csak ezért vakarózik!! Vidd el orvoshoz, nézze meg, mert ennek oka van!! És nem az, hogy meg lett nyírva. Tudod, rohadtul imádom az olyanokat mint például te. Mi a fenének neked kutya, ha nem akarsz rendesen gondoskodni róla??
2010. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ne haragudj,kedves utolsó, de szerinted ha nem akarnék róla gondoskodni,akkor egyáltalán feltettem volna a kérdést?

Akkor hagynám,had vakarózzon.

Soha nem találkoztunk,tehát nem ismersz és nem tudod,mennyire törődöm a kutyámmal!

Feltettem egy kérdést,amire normális választ vártam (természetesen azért,mert törődöm a kutyámmal)- szerencsére kaptam is (nem tőled).


A többieknek köszönöm, viszem is holnap az orvoshoz.

2010. júl. 28. 18:01
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Ha ilyen kitartóan vakarja, nagy az esélye, hogy atkát szedett össze. Ha valami beleragad, azt nem vakarja. Orvos megmondja holnap.
2010. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!