Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy oltassuk a mostani...

Hogy oltassuk a mostani korona vírusos helyzetben a kutyust?

Figyelt kérdés

Szóval ugye most a korona vírus miatt a legtöbb állatorvos rendelő gondolom zárva van, én ma kaptam meg a kis tacskó beagle keverék kutyusomat,9 hetes, mostanság lenne majd aktuális elvileg a fertőző betegségek elleni kombinált védőoltás, de a kialakult helyzet miatt fogalmam sincs hogy lehetne csinálni.

Gondolom ez a dolog nem csak nálunk, hanem az összes kutyás családnál fent áll most,az lenne a kérdésem hogy ha látja most ezt valaki aki ugyanúgy kutya gazda, az hogy tervezi megoldani, vagy hogyan oldja meg. Vagy erről most teljes mértékben le kéne mondani?

Nem vagyok túl nagy szakértő, ez gondolom már lerítt a kérdésből :D



#kutya #oltás #kutyák oltása
2020. máj. 1. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

"gondolod"


Ne vidd túlzásba ami nem az erősséged. Hívd fel az állatorvosod és kérdezd meg mikor rendel.


"Nem vagyok túl nagy szakértő, ez gondolom már lerítt a kérdésből :D"


igen.

2020. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legtöbb rendelő van zárva, hanem csak néhány.

Az állatoknál nincs koronavírus.

A rendelők bizonyos feltételeket kiírtak, hogyan lehet igénybe venni a rendelést.

Legtöbbnél a telefonos időpont egyeztetés a bevált.

2020. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Környékeden lévő orvosokat felhivod megkerdezed. Ez nem bonyolult.
2020. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte az összes rendelő nyitva van, max. a nyitvatartásuk változott és soknál időpontot kell kérni előtte telefonon.

Én még itt nálunk (Pécs) nem láttam teljesen bezárt rendelőt...

Felhívod őket és elmondod mit szeretnél, ennyire egyszerű.

2020. máj. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb állatorvosi rendelő működik, nyitva van. Telefonálj oda előtte, és érdeklődj, mi a rend.
2020. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!